Günebakan ve Gülen Köyünden cenaze haberi

0 Paylaşımlar

Günebakan Köyünden Süleyman Ayyıldız(60)  ve Gülen Köyünden Hacı Fazlı eşi Ayşe Çakmak vefat etmiştir. Cenazeler köylerinde öğle namazına müteakiben kılınarak defnedildi.

Merhum ve merhumeye Yüce Allah’ dan Rahmet kederli ailelerine ve yakınlarına sabır, metanet ve salih uzun ömürler diliyoruz.

Süleyman Ayyıldız- OĞULLARI Ahmet ve Yılmaz Ayyıldız. Uzun  zamandır hastalıklarla boğuşan Süleyman KTÜ Tıp Fakültesine yatırılmıştı. Yapılan tüm tetkiklerden sonra beyin damarlarındaki rahatsızlık teşhisiyle 02 Eylülde ameliyata alındı. Başarılı geçen ameliyat sonrası kendini toparlamaya başlamış ve moralleri bozulan sevenlerini umutlandırmıştı. Ne var ki hastalık tek değildi. Kısa zaman içinde tüm vücudu sarmış ve gün geçtikçe ağırlaşmaya başlamıştı. Yapılan tüm müdahalelere olumlu yanıt vermez oldu. Nihayet nefesler azaldı ve 06.10.2013 Pazar günü saat 14,00 de sevenlerine :” ebediyen Allaha ısmarladık .” dedi. Yoğun yağmura rağmen sevenleri 07.10.2013 Pazartesi günü öğlen namazının peşinden Günebakan Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Onu son yolculuğuna dualarla uğurladı.

  Süleyman Ayyıldız Dualarla Uğurlandı

Gülen Köyü’nde cenaze öncesi ilçe müftümüz kısa bir sohbet yaptı.Gülen Köyünden Hacı Fazlı eşi Ayşe Çakmak ‘ ın cenazesi

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir