Gülen Mahallesi’ne Bir Acı Haber Daha

0 Paylaşımlar

Gülen Köyü Yeni camii (ifteriyon) mahallesinden Rahmetli Mehmet Düzenli’nin oğlu Osman Düzenli’nın Kardeşi, Salih, Ali Düzenli’nin Abisi Bursa ili İnegöl ilçesinde inşaat işiyle uğraşan Muhammed Düzenli   13 Eylül 2018 Perşembe günü sabah saat 10:00 civarı gibi inşaatın 4. katından düşen kalıp ustası Muhammed Düzenli (55) ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastahanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 

Cenazesi:   14 Eylül 2018 Cuma günü Cuma namazına müteakip ikamet ettiği İnegöl Lazlar Cami’nde cenaze namazı kılınarak 15 Eylül 2018 Cumartesi günü memleketi Gülen Köyü yeni cami (ifteriyon) mahallesinde kılınan öğle namazına müteakip aile mezarlığına defnedildi.
Muhammet Düzenli nin yeğeni Ercan Düzenli de 29 temmuz 2018 günü yaklaşık 1,5 ay önce Dernekpazarı Akköse Mahallesinde inşaattan düşerek hayatını kaybetmişti.

Merhum Muhammed Düzenli’ye ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalan eşi, çocukları ve tüm dostlarının da başı sağ olsun…

Taziye için oğlu Bahattin Düzenli : 0543 643 81 56

 

0 Paylaşımlar

Ismail Duzenli

1978 Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Gülen (Visir) köyünde dünyaya geldim. İlkokulu Gülen Köyü ilkokulunda okudum. Orta ve Liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesinden 97 yılında mezun oldum. 2000 yılında ilk ticaret hayatıma Trabzon taşbaşı yokuşunda Düzenli Bebe'yi kurarak başladım. Halen aynı işletmede ticarete devam etmekteyim. Hobilerim web tasarım, grafik editörlüğü, fotoğrafçılık, spor ve gezi. Fobilerim bilgisayarımın çökmesi ve cep telefonumun çekmemesi :) :) :)

Gülen Mahallesi’ne Bir Acı Haber Daha” için 2 yorum

 • 13 Eylül 2018 tarihinde, saat 18:12
  Permalink

  Ölüm sevilmiyor ama bu hiç olmadı çok değerli bir abimi ve de komşumu kaybetmenin şokunu ve de üzüntüsü yaşıyorum. Mekanın cennet olsun güzel insan o gülen yüzün dilerim ki Mevlam’dan öbür tarafta da hep gülsün. Yüce ALLAH’tan eşine ve çocuklarına sabırlar diliyorum…

  Yanıtla
 • 13 Eylül 2018 tarihinde, saat 20:28
  Permalink

  Allah rahmet etsin yolun sonu bu yapacak diyecek bir şey yok.ölümün kaza sonrası olması üzüçü.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir