GÜLENDER İstanbul’da buluşturdu

0 Paylaşımlar

Trabzon Dernekpazarı Gülen Mahallesi Kültür ve dayanışma Derneği İstanbul’da düzenlemiş olduğu dayanışma Gecesi ,Dernekpazarı’lıları da  buluşturdu.

Dernekpazarı’ndan  Belediye Başkanı Dr. Mehmet AŞIK, Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni USTA , Belediye Meclis Üyesi Ersin AKYOL Kondu Mahallesi Muhtarı Ömer BÜYÜK ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dernekpazarı’ndan Belediye Başkanı Dr. Mehmet AŞIK Dernek çalışmalarının önemine vurgu yapan bir konuşma yaptı.
GÜLENDER Başkanı Ali Ayazoğlu ise Dernek faailetleri yapılan burs yardımları hakkında bilgiler sundu.
Ayrıyeten ilçe yatırımları hakkında bilgi veren  Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni
Bir çok yatırım mujdesini de verdi. USTA; “ülen Mahallemiz İlçemizin en büyük mahallesidir. Geniş ve birbirine bağlı büyük bir aile gibidir . Gülen Mahallesi farklıdır. Affınıza sığınarak biraz özel olacak Gülen Mahallesi benim gönlümde de farklıdır. Hem Usta ailesi olarak hem İlçe başkanı olarak gönlümüzde mahallemizin farklı yeri vardır.
Aile büyüklerimiz kazalahdan ve refanlarda birbirleri ile geçmişten olan dostluklarından arkadaşlıklarından bir sevgi bağımız var. Ak parti ilçe Başkanı olarak da İlçe Başkanlığımda bize  karşı verdiğiniz destek ve seçimlerde de %98 le bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Bizlerde sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Belediye Başkanımız Meclis Üyelerimiz Parti yönetimimiz her zaman hizmette yanınızdayız. Bizim Mahallerimizde en büyük sorun yol ve sudur. Mahallemizin su sorununu büyük oranda çözdük. 300.000 su projesi devam etmektedir ve bitmek üzeredir. Yollarımızın bakımı var yollarımızı asfaltlamalarını yapıyoruz yazın inşallah gülen Mahallemizin büyük oranda asfaltlanacaktır. Bu hizmetler kolay olmuyor. Siyasi destek güçle oluyor. Bugün Dernekpazarı İlçemiz çok güçlüdür. ilk kurucu kaymakamımız ve ilk görev yeri Dernekpazarı olan İçişleri Bakanımız Sayın Efkan ALAdır. Enerji Tabi Kaynaklar Bakanımız Berat ALBAYRAK Yenice Mahallemizden, İçişleri Bakan Yardımcımız Sabahattin ÖZTÜRK Günebakan Mahallemizden, İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Hamdi ÇAMLI Ormancık Mahallemizden her zaman destekleriyle yanımızdadır.
İçişleri Bakanımız Sayın Efkan ALA Belediye Başkanımız İle ziyaretimizde hükümet konağı yapılmasının talimatını verdi. Bugün Trabzon İlçelerinin en güzel ve yöre mimarisine uygun Beş katlı tüm kurumlarımız içine alarak hükümet konağımızın ihalesi yapıldı. İlçe Emniyet Amirliği Binası beş katlı yine yöre mimarisine uygun binanın ihalesi yapıldı yapım aşamasındadır. İlçemizin en büyük sorunu konuttur. 28 adet afet konutları Haziran ayında ortalarında ihalesi inşallah yapılacaktır. Destek olan Bakanlarımıza Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bu hizmetler Gülen Mahallemizin %98 güçle destekleriyle oluyor. Gülen Mahallemiz şahsımı ve Partimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı.Teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu organizasyonu düzenleyen bizleri sizler ile buluşturan GÜLENDER yönetimine, Başkanımız Ali AYAZOĞLU’na ve yönetimine şahsım ve teşkilâtım adına teşekkür ediyorum. Nice Senelerde buluşma dileği ile konuşmasına son verdi.

gulen-koyu-istanbul

Gece çeşitli konuşmalar ve müzik ziyafetiyle son buldu.

1927763_10153973717248965_6867884817655602732_n

11796246_10153973716008965_1255872279148377044_n

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

GÜLENDER İstanbul’da buluşturdu” için bir yorum

  • 23 Mart 2016 tarihinde, saat 09:05
    Permalink

    Bu haberde sadece Zeki beyin öne çıkarılmasını anlayamadık!!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir