Fenerbahçe’ye Yapılan saldırıyı nasıl okuyalım!

0 Paylaşımlar

Futbolla fazla ilgili değilim ama bu olayın futbol üstü bir olay olduğunu düşünüyorum.
Fenerbahçe ye karşı düzenlenen hain saldırının yapıldığı yerde kısa bir gezinti yaptım. Olayın basit bir taraftar işi olamayacağını düşünüyorum! Bir kuş tüfeğiyle üzerinde Fenerbahçeye ait Herhangi bir ibare bulunmayan aracın tamda şöförüne nişan almak çok düşündürücü..!
Birileri bir  taşla üç  kuşu birden vurdular sanırım. Trabzon’a , Trabzonspora ve Trabzonluya isabet eden üç (saçma) kurşun …!
Bu saldırı aslında Trabzona, Türkiyemize hatta huzurumuza yapılmıştır .Maçın Rizede olması, olayın Trabzon da olması nasıl bir oyun sizce!!!

Sonrada olay anında çekim yapan kameraman ne kadar ileri görüşlü ki” kötü şeyler olacak gibi” diyerek açmış kamerasını!

..
Şimdi bazı Fenerbahçelilere Trabzonlular (100binler) adeta düşman olarak lanse ediliyor. Bazı medya yayın organları da buna çanak tutmakta. En son Leman dergisinin karikatürleri bardağı taşıran son damla oldu. Dergi Trabzonluların tüfekle fenerin kupasını çalıyor şeklinde karikatürize etmesine ne demeli bilemiyorum, dilim varmıyor.
Şunu iyi biliyoruz ki karanlık odaklar Trabzon’u seçmişler ve Trabzonlunun zaafını iyi biliyorlar ve damarına basmaya devam edeceklerde.
Herkes iyi biliyor ki Trabzon’da , Din ,Vatan Millet ve Trabzonspor sevgisi bi başkadır ve bunlara dokundurtmaz.
Seçime kadar bu tür karanlık oyunlara karşı uyanık  olmalıyız..
Bizler onların oyunlarının bir parçası olmamalıyız ..

Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletirken, Bu provakatif olayın Trabzon halkına maledilmesi de en az bu saldırı kadar alçaklıktır …

Spor dostluktur kardeşliktir, asla ayrıştırıcılık olmamalıdır.

Selam ve sevgilerimle…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir