FENERBAHÇE SALDIRISI!

0 Paylaşımlar

Fenerbahçe Otobüsüne saldırıda Medyanın çirkin yüzü

Geçen Pazar akşamı Fenerbahçe’nin Rizespor’la yapmış olduğu maçın ardından Sürmene ilçesinde Fenerbahçe kafilesini taşıyan Otobüs’e yapılan silahlı saldırı sonucu otobüs şoförü yaralanmıştı Otobüs şoförüne acil şifalar Fenerbahçe camiasına da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Olayın hemen ardından ve daha sonraki süreçte Trabzon’a ve Trabzonspor’a yüklenmek bu camiadan hırsını almak isteyen camiamıza kinlerini kusmak isteyen bazı medya gurupları bu konuyu temcit pilavı gibi sürekli gündemde tutmakta ve sanki Trabzonspor taraftarı olan kişi veya kişilerce yapıldığı izlenimini vermek istemektedirler. Hemen hemen tüm televizyon programlarındaki yorumcular bu olay sonucu sportif manada alınması gereken tedbirlerden, yöneticilerin sağduyulu olması gerektiğinden dem vurmaktadır.

Olayın bir toplum mühendisliği projesi olduğu,ülkenin birlik ve beraberliğine bir darbe olduğu,olayın profesyonelce işlenmiş bir terör saldırısı olduğu, hiç dile getirilmemiş varsa yoksa Trabzonspor ve Trabzonlular töhmet altında brakılmıştır.

Trabzonlu kişi veya kişiler bu eylemi niye gerçekleştirsin ki Trabzonspor’la maç yapılmamış ortada Trabzon taraftarını gerecek herhangi bir durum olmadığı halde taraftar niye böyle bir eylem yapsın ki. Bu olay bu kadar basit bir olay değildir. Kesinlikle arka planı araştırılmalı, failler bulunmalı arkasındaki şer odakları tespit edilmelidir. Bu durumun açıklığa kavuşturulması hem Ülke hemde Trabzon için büyük önem taşımaktadır.

hamdi-yucel2Bu olayı Trabzon’a ve Trabzonspor’a mal etmek isteyenleri, bu konuda azami gayretgösterenleri kınıyorum. Olay aydınlığa kavuşunca ne diyeceklerini şimdiden merak ediyorum.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir