Feci Motor Kazası

0 Paylaşımlar

Ofta feci motorsiklet kazasi ve ambulans arızası
Trabzon Of ilcesi, Of Dernekpazari karayolunun 8.kmsinde meydana gelen kazada motorsiklet surucusu Rize nüfusuna kayıtlı Riza Kismir agir yaralandi.
Edinilen bilgiye gore bugün oğlen saatlerinde Of istikamatinden Caykara Uzungöl istikametine gitmekte olan iki arkadaş tan birisi yoldaki viraji alamayarak bariyerlere çarparak motorsikletten fırlayıp orta refuje düştü. Orta refüjden bir süre çıkartılamadı.Carpma esnasında Riza Kismir’in ayaginin tamamina yakini bariyerlere carparak koptuğu görüldü.

Yaraliya ilk mudahale yoldan gecen vatandaslar tarafindan yapildi. Olay yerine gelen112 ekipleriin mudahelesinin ardindan ambulansa bindirilen yarali bir muddet ambulansta tedavi edilirken ambulansın motor kısmından dumanlar yükselmeye basladi. Bunun uzerine panik havasi ikiye katlandı ve ikinci bir ambulans istendi. Bu sirada ambulansa yapilan incelemenin sonucu dumanın klima hortumundan geldigi saptandi ve yarali ayni ambulansla hastaneye sevkedildi..

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir