Eyüp Aşık Sahaya İndi

0 Paylaşımlar

Türkiye siyasetinin önemli isimlerinden biri olan ilçemizin yetiştirdiği şahsiyetlerden Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık tatilinin önemli bir kısmını  genelde memleketi Dernekpazarı’ndaki baba ocağında geçirir. Aşık, dün Dernekpazarı’nda Editörümüz Yaşar Falcı ile seçimi değerlendirdi.

Aşık, “Bir Dernekpazarılı ve aynı duyguları yaşamış biri olarak özelde Dernekpazarı ilçesinin Bakan Berat Albayrak’a tam destek vermesi gerekiyor. Burada vereceğimiz 3 bin oy partinin oyunda çok bir değişiklik yapmaz ama Berat beyin açısından çok önemlidir. Her parti gibi AK Parti’nin de eksiklikleri vardır elbette. Fakat  ilçemiz konjonktür gereği evladına sahip çıkmalıdır. Berat kardeşimiz enerji dolu Çalışkan ve beyefendi kişiliğiyle de ön plana çıkıyor. İlçemize yapacağı daha bir çok hizmet olabilir. Dedi.

Siyasi olarak fazla öne çıkmama gayretinde olsa da Aşık vatandaşlarla birebir ilgilenip durumun ehemmiyetini anlatmasına bizzat şahit olduk.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir