Esnaf ve Amirler Kahvaltıda Buluştu

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nın halkla iç içe  Kaymakamı Selim Erkovan ilklere imza atmaya devam ediyor.
Kaymakam Erkovan; Kurum Amirleriyle birlikte esnafı sabah kahvaltısında buluşturdu.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen kahvaltı sabah 07:30’da Dernekpazarı Merkez Kur’an Kursu yemek salonunda gerçkleşti. ahvaltıya Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet,Daire Kurum Amirleri ve  esnafın ilgisinin  yoğun olduğu gözlendi.
Kaymakam Erkovan yaptığı değerlendirmede”  İlçemiz Trabzon’un en huzurlu ilçelerinden olması ve bende burada görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Amacımız ilçe esnaflarımızı bir araya getirip onlarla hasbihal olmak, varsa sorunlarını dinleyip çözüm yollarını araştırmaktır. Kahvaltımıza katılan  Başta sayın Belediye Başkanımıza, daire amirlerimize, esnafımıza ve basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.
Yaklaşık 50 esnafın katıldığı kahvaltı programında bazı esnaflar bu buluşmadan memnuniyetini dile getirerek” Dernekpazarı ilçemiz küçük bir ilçe olması hasebiyle kış aylarında esnafımız zor dönemden geçmektedir. Bu zor dönemde devletin sıcak yüzünü bize hissettiren değerli kaymakamımıza teşekkür ediyoruz, diyerek duygularını dile getirdiler.

 

 

 

 

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir