Efsane Ali Trabzonu Tanıtıyor

0 Paylaşımlar

Efsane Ali İle Sıla Gurbet Köprüsü Mavi Karadeniz tv Ekranlarında.
İlçemizin aktif gençlerinden Ali Düzen yaptığı programlarla adından sözetirmeye devam ediyor..Her hafta bir köy gezisi programı düzenleyerek gurbett teki hemşerilerimizin hasretini aza indirmek için köy köy gezerek başta Dernekpazarı köyleri olmak üzere Trabzonun çeşitli yerlerini  Tv. çekimleri yaparak tanıtıyor. Her hafta Salı Akşamları Saat: 17.00-19.00 Arası yayınlanan programa vatanaşların yoğun ilgi gösterdiği gözleniyor.
İlk etapta Dernekpazarı köylerini tanıtan Efsane Ali daha sonra Çaykara ve köylerinin çekimini yapan Ali Düzen bu programları Temmuz ayının ilk haftası sona erecek.

Frangman için tıkla…

0 Paylaşımlar

Ismail Duzenli

1978 Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Gülen (Visir) köyünde dünyaya geldim. İlkokulu Gülen Köyü ilkokulunda okudum. Orta ve Liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesinden 97 yılında mezun oldum. 2000 yılında ilk ticaret hayatıma Trabzon taşbaşı yokuşunda Düzenli Bebe'yi kurarak başladım. Halen aynı işletmede ticarete devam etmekteyim. Hobilerim web tasarım, grafik editörlüğü, fotoğrafçılık, spor ve gezi. Fobilerim bilgisayarımın çökmesi ve cep telefonumun çekmemesi :) :) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir