DURSUN ALİ ÖĞRETMENE SON GÖREV

0 Paylaşımlar

Yurdun çeşitli yerlerinde ve kendi köyünde yetiştirdiği öğrencilerinin gönlüne taht kurarak herkesin sevgili öğretmeni olmayı başaran  1945 doğumlu Dursun Ali Aslan rahatsızlığı nedeni ile İstanbul’daki çocuklarının yanına gitmişti. Yapılan  tetkikler sonunda kalp kapakçığında  var olan  sıkıntı nedeni ile ameliyata karar verildi. Her zamanki neşeli  haliyle  ameliyata girip başarılı bir sonuçla taburcu olacağı günü beklerken  beynine  pıftı oluştu. İkinci bir operasyon sonunda yoğun bakımdan çıkamayıp dün ( 29.08.2018 ) saat 12.00 de dünyaya elveda dedi. Cenazesi memlekete getirilerek bugün İkindi namazı sonrası kılınıp toprağa verildi

 Dost ve arkadaştan da ileri , bir kardeş gibi sevdiğim meslektaşım Taşçılar Mahallesinden Dursun Ali Aslan’ın ölüm haberi ile yıkıldım. Çok erken ayrıldın kardeşim. Çıktığın yolculukta sana kolaylıklar dilerim Mevlam yardımcın olsun. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun.

  Taziye için  :

    Mehmet Aslan    :   Oğlu    :0505 359 5861

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir