Düğününde öldürüldü

0 Paylaşımlar

Of ilçesinde dün akşam bir düğün salonunda evlenen damat Serkan İhtiyar, 4 sene önce trafik kazasında ölümüne neden olduğu kuzeninin ağabeyi tarafından düğününde silahla vurularak öldürüldü.
Edinilen bilgiye göre, Of ilçesinde dün akşam Günbatımı düğün salonunda kıyılan nikahla Serkan İhtiyar (26) ve Fatmanur Marangoz hayatlarını birleştirdi. Damat İhtiyar, arkadaşlarıyla düğünün sonlarında horon oynadığı esnada amcasının oğlu tarafından silahla vuruldu. Silahtan çıkan kurşunlarla damat Serkan İhtiyar ağır şekilde yaralanırken, seken kurşunlardan 3 kişi de hafif şekilde yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Of Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Serkan İhtiyar, burada yapılan müdahalenin ardından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen damat Serkan İhtiyar en mutlu gününde hayatını kaybetti.
Öte yandan cinayeti gerçekleştiren şahsın damat Serkan İhtiyar’ı en mutlu gününde yalnız brakmadığı gelin alımına da gittiği aralarında herhangi bir husumetin bulunmadığı zaman zaman muhabbet ettikleri söyleniyor.  Zanlı  ağabeyi Özkan İhtiyar’ın Serkan İhtiyar’ın kullandığı aracın sahil yolunda çarpması sonucu 4 yıl önce hayatını kaybetmesi nedeniyle gizli  husumet beslediği sanılıyor.
25 Temmuz 2010 tarihinde Karadeniz Sahil Yolu Of geçişinde, Serkan İhtiyar yönetimindeki 61 FF 676 plakalı Otomobil, yolun karşısına geçmeye çalışan amca oğlu Özkan İhtiyar (31) ile Fatih Delireisoğlu’na (34) çarpmıştı. Kazada, Özkan İhtiyar olay yerinde yaşamını yitirirken, sürücü Serkan İhtiyar ise tutuklanarak cezaevine gönderilmiş daha sonra mahkemece serbest bırakılmıştı.

Kısa süre önce mobilya mağazası açan Serkan İhtiyar daha önce Of ilçesinde oto galeri işi yapıyordu.

Arkadaşının düğününden bir kare.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir