DOSYA VERDİ KEPÇE GELDİ

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı İlçesi Çalışanlar Mahallesi Muhtarı Namık Kemal Dizdar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erndoğan’ın muhtarları davet toplantısında ilçe ve köyünün sorunlarını bir dosya halinde Cumhurbaşkanımıza sunmuştu. Bu dosyanın ardından Trabzon hareket geçti.

İstekleri arasında Dernekpazarı – Çalışanlar-Sultan Murat-Limonsuyu güzergahındaki  yol bağlantısında eksik kalan betonlamanın yapılması da vardı. Kısa zaman içinde kendisine verilen cevapta planlamaya alındığı yazılıyordu.

Mahallesinin adı gibi çalışkan olan Muhtar Dizdar, İlçe ile İl arasında adeta mekik dokudu ve yol genişleme çalışması için İlçemiz Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık’ın da  desteği ile Ortahisar Belediyesinden bir eskavatör kepçe aldı.

Makine yeterli olmadığından geri alındı ve Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük makine verildi. Kısa zamanda  yol genişlemesi ve kanava açma  çalışmalarını tamamlayıp yolu betonlamaya hazır hale getirdi. Bu çalışmalarla ilgili dizdar bir de teşekkür mesajı yayınladı:

‘Sayın Cumhurbaşkanımız dosyamı almakla yetinmeyip beni de dinlediler. Verdiği talimatlar doğrultusunda makineyi aldım. Yağmur, kar demeden hızlı bir çalışma ile sonuca yaklaştık. İnşallah yaz başı betonlamasını  da yapacağız. Bu süreci başlatma ve bitirme aşamasına kadar destek olan başta Sayın Cumhur Başkanımıza, Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ya, İçişleri Bakanımıza ve hemşerimiz Bakan Yardımcısına, Valimize, Büyükşehir, Ortahisar ve Dernekpazrı Belediye Başkanlarına, Daire başkanlarımıza, Sekreterlerine ve de her konuda bize desteğini veren Kaymakamımıza ve belediye Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

Fahri Düzenli Taka

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir