Dernekpazarıspor Tekrar Sahalarda

0 Paylaşımlar

Sosyal etkinlik bakımınından geride kalmış ilçemizin futbol takımı Dernekpazarıspor maalesef imkan ve ilgi eksikliği nedeniyle kapatılmıştı.

Teknik patron Aziz Özkan”ilçemiz değişik kurumlardaki memurlar ile sivil karışımı ile oluşturulan futbol takımımız bir kaç aydır hazırlık maçları yapmıştı. İlçe kaymakamımız öncülüğünde hazırlıklar yapılmış diğer ilçe gençlik spor müdürlüklerinin de katkı ve desteği ile müsabakalar başlatılmıştır.

Amaç kaynaşma ve birlik barberlik olarak belirlenmiş olup  bu tür faaliyetlerin devam etmesi ilgi ve alakanın gösterilmesine bağlı olarak kararlaştırılmıştır.dedi.

Dört ilçenin  katılımıyla gerçekleştirilen Futbol turnuvasına ilçemizin takımı Dernekpazarıspor müsabakalarına başladı. Of Çaykara ve Hayrat ilçelerininde katıldığı futbol turnuvasında Dernekpazarıspor Ofsporla  2-0  mağlupken 2-2 berabere kaldılar.
Ofspor statında oynanan müsabakalara ilçemizin  takımı hazırlık müsabakalrında tüm rakiplerini yenmeyi başardı.

 

Maçlarımız 8 Mayıs Pazartesi saat 17’de Çaykaraspor
12 Mayıs Cuma 17 de  Hayrat la karşılaşacak. 

18 Mayıs 15-30 da 3 ve 4.lük maçı, 1.cilik maçı aynı gün 17’de yapılacaktır.

Talep olması durumunda  ilçemizden araç kaldırılacaktır.

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir