Dernekpazarı’nın Yeni Kaymakamı YILDIZ

0 Paylaşımlar

kaymakamBu gün yayınlanan kararnameyle Dernekpazarı Kaymakamlığına Murat Yıldız atandı.

Dernekpazarı Kaymakamı Selim Erkovan Kars Valiliği Hukuk Müşavirliğine atandı.

mustafa-gulElazığ Vali yardımcılığına Çaykara kaymakamı Mustafa Gül Çaykara Kaymakamlığına, Denizli –Kale Kaymakamı İhsan Ayrancı

Of Kaymakamlığına Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat Milas Kaymakamlığına, Of Kaymakamı Eren Arslan..

 

Yeni Kaymakamımız Murat YILDIZ Kimdir

 

Giresun-Bulancak doğumludur.

kaymakam-murat-yildizİlk ve orta öğrenimini Bulancak’ta tamamlayıp, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden “İlçe Yönetimi ve Kaymakam” konulu lisans bitirme tezi ile mezun oldu.

2007-2009 yılları arasında Bursa Valiliği’nde, 2009-2012 yılları arasında Giresun Valiliği’nde İl İnsan Hakları Kurul Sekreterliği görevlerinde bulundu.

2012 yılında Trabzon Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti. Mudanya ve Suşehri İlçelerinde Kaymakam Refikliği, Sinop İlinde Mülkiye Teftiş stajını tamamladı. Yabancı dil eğitimi için 1 yıl süreyle İngiltere’de (University of Sheffield) bulundu. Yurda dönüşüne müteakip, 4 ay süreyle Giresun-Dereli Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yeni Kaymakamımız teknolojiden iyi yararlanıyor.
Daha önceki görev yerinde yapmış olduğu başarılı video ile dikkat çekiyor.

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir