Dernekpazarı’nda Zaman eriyor!

0 Paylaşımlar

Son günlerdeki Türkiyenin en çok konuşulan konusu olan operasyonlara Dernekpazarı halkı da tüm Türkiye de olduğu gibi tepkisiz kalmadı.

Dernekpazarı’nda Vatandaşlar operasyonlara duyduğu tepkiyi Zaman gazetesi aboneliğin son vererek göstermeye başladı.

Adını vermek istemeyen Dernekpazarılı esnaflar Zaman gazetesi aboneliklerine son verdiklerini belirttiler. Aboneliklerini iptal ettirenler arasında iki aboneliği bulunan cemaat üyesi S.İ.  olması  dikkatlerden kaçmadı.

Her iş yerinde yerel bir gazetenin yanında  sıkça görmeye alıştığımız gazete artık gözle görülür şekilde abone kaybına uğradı.   Bazı  vatandaşlarda aboneliklerinin gününün bitmesini beklediği aldığımız duyumlar arasında…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Dernekpazarı’nda Zaman eriyor!” için 12 yorum

 • 24 Aralık 2013 tarihinde, saat 07:49
  Permalink

  dernekpazarı gibi yerel bir haber sitesinde ‘cemaat üyesi’gibi bir tabir kullanmak hiç hoş değil.gerçekler birgün zamanla anlaşılacak nasıl olsa.

  Yanıtla
 • 25 Aralık 2013 tarihinde, saat 10:18
  Permalink

  haberi yapana saygılar önce ama tamamıyla yalan haber 1 ay öncesinde 22 abonesi olan dernekpazarı bugun 55 aboneye cıkmıştır resmi sonuç istiyoruzz

  Yanıtla
 • 25 Aralık 2013 tarihinde, saat 11:25
  Permalink

  Yenimesaj gazetesi de manşet atıyor 100 bin trajı 150 bin yapacaklarmış! her kahveye 2-3 gazete her dükkana birer gazete dağıtıyolar! Vatandaşla yapılan bire bir görüşmelerde sonuç ortada, ama camiada bu işin farkında olup psikolojik savaş olarak bir kişi 10 gazete dağıtabiliyor! Vatandaşın sesine kulak vermek lazım.
  KALDI Kİ 55 DEĞİL 25 FARKLI ABONE ADI BİZE İSPATLANSIN BİZDE HABERİ TEKZİP ETMEYE HAZIRIZ..
  saygılarımızla…
  Not:(Bayiye her gün gelen zaman sayısı 10, iade sayısı 10.)

  Yanıtla
 • 25 Aralık 2013 tarihinde, saat 15:27
  Permalink

  editör bey,isim almak isterseniz buyrun sıcak bir ortamda çayımı için.sonra da listeyi size takdim edeyim..iyi çalışmalar dilerim..

  Yanıtla
 • 25 Aralık 2013 tarihinde, saat 18:42
  Permalink

  Sayin editör bizim gazeteyi başka gazeteler ile karıştırmayın Bu gazete uluslar arasi denetim şirketi olan BPA tarafında denetlenmekte.Ayrica Yaysat tarafından dağıtılan resmi rakam 1.219.354 .

  Yanıtla
 • 26 Aralık 2013 tarihinde, saat 06:36
  Permalink

  ayrıca cemaat üyesi diye tabir ettiğiniz.S.İ.iki abonelikten sadece birisini iptal etmiştir.aboneliklerini iptal etme gibi bir durum söz konusu değildir..

  Yanıtla
 • 27 Aralık 2013 tarihinde, saat 18:44
  Permalink

  Zaman gazetesi temsilcileriyle sıcak bir ortamda buluştuk.
  Dernekpazarı’nda abone sayısının 55 olduğunu gördük ama bazı abonelerin aylık üç aylık ve yıllık ödeme yaptıklarını ve bu abonelerin büyük çoğunluğunun 17 Aralık operasyonundan önce yapıldığını gözlemledik. Bu abonelerden bazılarının son operasyonlar nedeniyle abonelikleri bitiminde yenileme yapmayacağını öğrendik.
  Öte yandan bazı abonelerinde gazeteye destek adına birden fazla gazete aldıklarına da şahit olduk. Velhasılı haberde art niyet olmadığını arkadaşlarımızla paylaştık. Onlarda duydukları üzüntüyü dile getirdiler.
  Bizde bu haberin bazı arkadaşlarımızı üzdüğünü gördük, haberin kaldırılmasının yanlış algılara neden olacağı düşüncesiyle, haberi manşet kısmından kaldırarak, bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Üzdüğümüz bu iyi niyetli arkadaşlarımızdan hak helalliği diliyoruz….
  Kamuoyuna saygılarımızla…

  Yanıtla
 • 2 Ocak 2014 tarihinde, saat 06:23
  Permalink

  birazcik akli olan ve mukayese yetenegi olan herkes gercekleri gorebilirler ama bazilari at gozlugu ile baktigi icin sadece dar bir aci ile gorebiliyorlar. ayricada seviyesiz ve kalitesiz bir haber olmus. haber bile denmez…. herkesin bir birini tanidigi kucuk bir yerde fitne cikarmak bu kadar basit. o resmin hangi esnafin isyerinde cekildigi ve adini vermek istemeyen esnafinda kim oldugunu tahmin etmek de hic zor olmadi.
  lutfen biraz daha saygili ve seviyeli olun.

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2014 tarihinde, saat 00:07
  Permalink

  editor bey senin yaptıgın insanlık değil iftira atmışsın bari haberi kaldır cok buyuk yağcılık yapıyor gibisin imajın sıfırlarda

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2014 tarihinde, saat 14:57
  Permalink

  yıllardır dernekpazarim.com haber sitesini takip etmekteyim. Hertürlü haberlere arkadaşlar kendi açılarından yorumlar yazmışlardır. Bu zaman gazetesi ile ilgili yapılan haber bazılarına çok dokunmuş olacak ki bu kadar seviyesiz ce yorumlar yapılmıştır. Bu güne kadar bu haber sitesinde böyle hazımsız yorumlar yapılmamıştır. Lütfen yorumlara biraz daha dikkat edelim. saygılar

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2014 tarihinde, saat 23:44
  Permalink

  Bu habere kayitsiz kalmak istemiyorum ..Bir Dernekpazarli olarak Zaman Gazetesine Abone olmak istiyorum ..Gazetein Gulen Koyune dagitimi mevcutmudur ?

  Yanıtla
 • 27 Ocak 2014 tarihinde, saat 17:57
  Permalink

  gülen köyüne dağıtım yok sedat bey.dernekpazarı dağıtım yapılıyor.istediğiniz bir yere bırakılabilir..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir