Dernekpazarı’nda Soylu Rüzgarı

0 Paylaşımlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon 1.sıra milletvekili adayı Süleyman Soylu seçim çalışmalarına Dernekpazarı’nda devam ediyor.

Ak Parti Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekili adayı Süleyman SOYLU ve Beraberinde Ak PArti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti Trabzon Millet vekili Adayı Dernekpazarı’nı ziyaret etti.

Soylu’yu Dernekpazarı’nda Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet AŞIK, Meclisi üyeleri muhtarlar ve Sivil Toplum Dernekleri Başkanları çok sayıda vatandaş karşıladı. Soylu ilk olarak İlçe başkanlığının düzenlemiş olduğu kahvaltı programında Parti Yönetimi, Mahalle Muhtarları Belediye Meclis üyeleri sivil toplum örgüt Başkanları ile bir araya geldi.
Açılış konuşmasında İlçe Başkanı Zeki Avni Usta katılımcılara tek teşekkür etti.

Dernekpazarı Projelerini Açıkladı

1-Hükümet Konağı
2-Afet Konutları
3-Spor Kompleksi
4-Emniyet Amirliği Binası
5-Solaklı deresi kenarına mesire yeri.(İlçe Merkezine)

Gördüğü yoğun ilgiden memnun kalan soylu İlçe Halkına teşekkür ederek, Kahvaltı programında kısa bir konuşma yapan Soylu eski ve yeni Türkiye den bahsetti.

Daha sonra Ak Parti Dernekpazarı ilçe Başkanlığı tarafından düzenlen program  Belediye alanında mitinge dönüştü. Soylu”Trabzon da, Dernekpazarı’nda, izmirde Milliyetçilik yapmak kolaydır. Milliyetçilik Hakkari de Yüksekova’da ayyıldızı dalgalandırmaktır. Gidip Güneydoğu’da siyaset yapında görelim. Bizler Hakkari ye Havalimanı yapıp ayyıldızı dalgalandır madık mı? HDP Eş Başkanı bizi mahkemeye vermiş. Onlar doğuda Ak Parti bürolarına seçmenlerine baskı yapıyorlar silahla tehtit ediyorlar. Buradan uyarıyorum, Orayı gelip başınıza yıkarız. “diyerek Muhalefete yüklendi.
Süleyman Soylu’nun Dernekpazarı’na geldigini duyan hemşehrileri kalabalıgı mini bir mitinge dönüştürdü. Sonrasında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Halka hitap eden Soylu, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlere değinerek vatandaşlardan destek istedi.HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın seçimlerde hile yapılacağı yönündeki iddiasına da cevap veren Soylu; “Neymiş 3 bin 500 kişiyle bir tim kurmuşum, seçimlerde hile yapacakmışım. Seçimlerde hile iddiasını ispat etmeyen namerttir” dedi.

AK Parti’nin 13 yıllık icraatlarını anlatan Soylu, iktidarları zamanında şimdiye kadar altyapı yatırımlarını gerçekleştirdiklerini, Avrupa, ABD ve gelişmiş ülkelerle Türkiye arasındaki açıkları kapattıklarını belirterek ülkenin yeniden eski Türkiye günlerine döndürülmesi için muhalefetin koalisyon istediğini ifade etti.

BEDENİMLE ORADA ZİHNİMLE BURADA OLACAĞIM

Soylu, kendisinin de Trabzon’a efendi değil hizmetkar olmaya geldiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Eğer beni TBMM’ye gönderirseniz her gün zihnimle, bedenimle orada ve burada sizinle beraber olacağım. Onlar konuşur, AK Parti yapar. Hiç merak etmeyin. Adamlar kızmakta haklı değil mi? Marmaray’ı yapan, bu tünelleri yapan… Dünyanın en büyük üçüncü barajını yapıyoruz Artvin’in Yusufeli ilçesinde. Adamlar kızmakta haklı değil mi? Dünyanın en büyük tünellerinden birini yapıyoruz Ovit’te, 14 kilometre. Ondan hemen sonra dünyanın en büyük tünellerinden birini yapmak için yeniden bir yolculuğa çıkıyoruz, nerede, Zigana’da. Dünyanın en büyük havalimanını yapıyoruz, nerede, İstanbul’da. Onun için çelme takmaya çalışıyorlar. Onun için Türkiye’nin hızını kesmeye çalışıyorlar, Onun için Selahattin Demirtaş ile hepsi bir araya geldiler.

Soylu ilk https://youtu.be/r7n3IW5uC5w İlçe başkanlığının düzenlemiş olduğu kahvaltı programında Parti Yönetimi, Mahalle Muhtarları Belediye Meclis üyeleri sivil toplum örgüt Başkanları ile bir araya geldi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir