Dernekpazarı’nda siyasetin güzelliği

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nda  30 Mart yerel seçimlerindeki aday adayları arasındaki samimiyet Türkiye’ye  örnek olacak şekilde bir dayanışma sahne olmuştu. Bu dayanışmanın aday belirlenmesinin ardından sürüp sürmeyeceği merak ediliyordu. Aday belirlenmesinin ardından bazı kırgınlıklar meydana gelse de  adaylar arasındaki samimiyet ilçe halkında memnuniyet yarattı. Ak Parti İlçe  Başkanı Zeki Avni Usta gelen yoğun talepler üzerine göreve geri dönmesinin ardından ilk iş olarak adayını da yanına alarak bazı kurum amirlerini ve siyasi parti teşkilatlarını ziyaret etti.

İlk Olarak İlçe Emniyet Amir Vekili Erdal Çelebi’yi, ardından  Saadet Partisi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve S.P. adayı  Recep Yakuphan’ı ziyaret ettiler. Daha sonra MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek aday Dursun Atalayı tebrik ettiler. MHP İlçe Başkanı Süleyman Mandan ile görüş alışverişinde bulundular.

Görüşmelerde varılan ortak karar şöyle; Hepimiz aynı amaç için çıktığımız bu yolda amacımız şirin ilçemize hizmet etmektir. Bu hizmet yarışında birbirimizi üzmeden kırmadan seçimleri geçirmek istiyoruz.  Bu seçim döneminin de ülkemize örnek olacak şekilde birlik beraberlik içerisinde geçirme çabasında olacağız denildi.

Ekip daha sonra CHP ilçe başkanlığını ziyaret etmek istedi fakat CHP adayı ibrahim Akbulut’un ilçe dışında olması nedeniyle ziyaret ileri tarihe ertelendi.

 0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nda siyasetin güzelliği” için bir yorum

  • 14 Şubat 2014 tarihinde, saat 10:04
    Permalink

    zeki başkanım başarılar diliyorum ancak partiyi sen toparlardsın kolay gelsin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir