Dernekpazarı’nda Konuşulanlar. Seçime Doğru…

0 Paylaşımlar

Erken Seçim Beklentisi Hareketlendirdi!

Dernekpazarı İYİ Parti yerel seçimlere güçlü bir aday çıkarmayı planlıyor. Bu adaylar arasında eski AK Partili Belediye Başkanı Cemal Cansız’ın ismi geçiyor. Cansız’ın CHP ilçe örgütü ile de arası iyi. Bakalım zaman ne gösterir. Dernekpazarı MHP iyi bir aday için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Mustafa Sarı ocak ayı başlarında güçlü bir ismi kamuoyuna tanıtacaklarını belirtiyor. Bu arada geçen dönem Ak Parti den Aday Adayı olan eski ilçe Başkanı Zeki Avni Usta’nın “Aday adayı değil adayım” açıklaması ilçede dengeleri değiştirdi. Usta’nın 9 yıl boyunca yanına gelen partili partisiz herkese ılımlı tavrı vatandaş tarafından takdir topladı. Usta‘nın özgüveni vatandaşdan aldığı bu takdir ve destekle tavan yapmış durumda. İlçede merak edilen konu Usta’nın Ak Parti’den aday Adayı olup olmayacağı… Usta’nın tavırlarından ‘eğer teklif gelirse değerlendiririm yoksa bağımsız aday olurum’ şeklinde anlaşılıyor. Öte yandan MHP ilçe teşkilatının da Usta’ya sıcak baktığı ve teklif götürebileceği konuşuluyor.

USTA Adayım Diyor!

Yerel seçimler yaklaşırken siyaset arenası da yeniden ısınmaya başladı. Eski AK Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni Usta yerel seçimlerde adaylığını açıkladı.

Uzun süredir adaylığı gündemde olan Usta Sosyal medya hesabından, “Aday Adayı değil Allah’ın izniyle adayım. Karar milletin takdir Allah’tandır” diyerek adaylığını resmen açıklamış oldu. Usta ya sosyal medyadan destek yorumları yağıyor.

Usta’nın adayım demesi dikkat çekti. Herhangi bir partiden mi yoksa bağımsız aday mı olacağı merak ediliyor…

0 Paylaşımlar

Fiskos Köşesi

İletişim kurmaya ihtiyacımız var. İletişim kurdukça, insanlarla konuştukça, onları anladıkça, onlara ihtiyaç duyduklarını verip onlardan ihtiyaç duyduklarımızı aldıkça gelişen varlıklarız. İhtiyaçlarımızı insanlarla iletişim kurmadan, onlarla temasa geçmeden alma düşüncesi gerçek dışı bir düşüncedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir