Dernekpazarı’nda Kardeşlik Sofrası

0 Paylaşımlar

Kardeşlik sofrası bu kez Dernekpazarı’nda kuruldu

Her akşam Trabzon’un bir ilçesinde kurduğu kardeşlik sofrası ile Trabzonluları sokak iftarlarında bir araya getiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun dün akşamki durağı Dernekpazarı oldu.

İlçe merkezinde gerçekleştirilen iftar programında yüzlerce kişi bir arada oruç açtı. Gecede Dernekpazarlılara seslenen Başkan Gümrükçüoğlu, “24 Haziran’ın Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük bir dönüm noktası olacağını söyledi. 24 Haziran seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yürürlüğe gireceğini hatırlatan Gümrükçüoglu, “Sayın Cumhurbaşkanımız 2002’den sonra her alanda büyük devrimlere imza attı. İnsanların ötekileştirildiği, her türlü ayrımın yapıldığı, insanlarımızın satın alma gücünün olmadığı bir ülke devralan Sayın Cumhurbaşkanımız, ülkemizi dünyanın sayılı güçlerinden biri haline getirdi. Şimdi ise çok daha büyük hedeflere ulaşma zamanı gelmiştir. Devletimiz ve milletimiz 24 Haziran’da milletimizin onayı ile Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki yeni yönetim modeliyle yoluna çok daha güçlenerek devam edecektir” diye konuştu.

Vehbi Koç’a Özel İlgi

Bölgemizde çok fazla tanınmamasına rağmen Vehbi KOÇ İlçemizde kısa sürede halkın gönlünde yer etmeyi başardı. İkili ilişkilerinde vatandaşın her derdine ortak olmaya çalışan KOÇ’un Dernekpazarı’ndaki  konuşması adeta ayakta alkışlandı. AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç ise konuşmasında, Dernekpazarı’nın her dönem AK Parti’ye çok güçlü destek verdiğini ifade ederken, “Sizlerin destekleriyle ülkemiz şaha kalktı, bir zamanlar hayal dahi edilemeyen başarılara imza atıldı. 24 Haziran seçimleri her zamankinden çok daha büyük anlam ifade ediyor. Dernekpazarı’nın desteği bu kez her zamankinden çok daha fazla olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Dernekpazarı’nda icra edilen iftar programında Başkan Gümrükçüoğlu ve Milletvekili Adayı Koç’un yanı sıra Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ve AK Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Abdullah Akgül ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program Dernekpazarı Gazetesi Facebook sayfasından canlı yayınlandı.

iftar

.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir