Dernekpazarı’nda işler karıştı-Yeni Başkan Kim Olacak?

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Ak Parti Adayının açıklanmasının ardından Eski İlçe Başkanı Zeki Avni Usta Partiden istifa edip bağımsız aday olacağını belirtti. Ardından da önce  İyi Parti ve Saadet Partisin adayları belli oldu. İyi Parti eski Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız’ı aday gösterirken, Saadet Partisi de atağa geçerek Holo bölgesinden bir ismi aday göstererek hamlede bulundu.  Cansız’ın adaylığı, Bağımsız aday Zeki Avni Usta’nın aleyhine olurken, Saadet adayının ise Ak Parti’ye zarar verebileceği konuşuluyor. Saadet Partisi aynı bölgeden üç adaya karşılık Holo bölgesinden tek aday göstererek ters hamle yaparak seçime iddialı girmeye hazırlanıyor. Bu durumda seçimin kaderini Merkez, Akköse ve Gülen Mahallesi halkının tercihleri belirleyeceğe benziyor.
Öte yandan Ak Parti Adayı Dr. Mehmet Aşık parti teşkilatını toparlayıp,  uyum içerisinde çalışarak seçimdeki %52lik oy oranını %55 bandına çekme hazırlığında..
Bu seçim ilçemizde heyecanlı geçeceğe benziyor, Bakalım zaman nelere şahitlik edecek..

0 Paylaşımlar

Fiskos Köşesi

İletişim kurmaya ihtiyacımız var. İletişim kurdukça, insanlarla konuştukça, onları anladıkça, onlara ihtiyaç duyduklarını verip onlardan ihtiyaç duyduklarımızı aldıkça gelişen varlıklarız. İhtiyaçlarımızı insanlarla iletişim kurmadan, onlarla temasa geçmeden alma düşüncesi gerçek dışı bir düşüncedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir