Dernekpazarı’nda feci kaza

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı İlçesinde akşam saatlerinde meydana gelen kazada motorsiklet ve pikap çarpıştı.  Dernekpazarı İlçesinde meydana gelen Trafik kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır yaralandı.

Edinilen ilk bilgilere göre Çaykara İstikametinden Of İstikametine doğru gitmekte olan ve üzerinde iki kişinin bulunduğu 61 TK 514 Plakalı motorsiklet Dernekpazarı girişinde Halı sahanın bulunduğu yerde karşı yönden gelen Çaykara Esnaflarından İbrahim Çuman´a ait 61 FL 623 özel bir otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Motorsiklet sürücüsü Mehmet Aslan (26) olsy yerinde ağır  yaralandı.

Edindiğimiz  bilgisiye göre motorsiklette bulunan iki kişiden birinin 26 yaşındaki Mehmet Aslanın  , kalbinin durduğu ve ambulansta doktorların kalp masajıyla tekrar hayata döndüğü belirtildi yaralı Mehmet Aslan yolda hayatını kaybetti.

Diğer yaralı 24 yaşındaki Tolga Kahvecioğlu´nun ise vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu ve de KTÜ Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği belirtildi.

/resimler/2017-8/24/2028161911819.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

caykaragundem

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir