Dernekpazarı’nda Ev Alacaklara İyi Haber

0 Paylaşımlar

eksi-insaatManisa Soma İlçesi İl Genel Meclis üyesi İş adamı Hemşerimiz Abdullah EKŞİ Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni USTA’yı makamında ziyaret etti.  Ziyaret sonrası Müjdeli haberi verdi.

Ziyaret sırasında yapılan konuşmalarda İlçemiz İle ilgili sorunlar gündeme geldi. İlçe Başkanı yaptığı değerlendirme de “ İlçemizin arazi yapısı çok zor. İlçemiz ile ilgili sorunların başında konut sorunu geliyor. Konut sorununu aşmak için Belediyemiz  tarafından  TOKİ’ye müracaatta bulunuldu. Yer sıkıntısını olduğundan , mevcut  yerlerin imarda katlarının az oluşu, konut sayısının az oluşu yer sahiplerinin yerlerinin verme konusunda sıcak bakmaması bu sıkıntıyı doğuruyor. İlçemize  kim ne yatırım yaparsa yanındayız. İlçemize yapılacak kamu veya özel sektör çalışmalarına her zaman yapıcı olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yapılacak yatırımların olumsuz yanlarını değil her zaman olumlu yönlerini ön plana çıkartmalıyız”.dedi.

Abdullah EKŞİ yaptığı açıklamada “kendimize  ait arazide bugünkü şartlara uygun çift  asansörlü yangın merdivenli otoparklı kaloriferli merkezi sitemli çağımıza uygun birinci sınıf konutlar yapacağız. Bu konutlar diğer yapacağımız işler için de örnek teşkil edeceğinden bizim için çok önemlidir. Bu yüzden hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Dairelerimiz 100-120-140 metre kare üzerinden 60  adet olarak planlıyoruz. Bu şartlar; günün gereksinimlerine göre değişebilir. Zemin etüdü yapılmış projeleri çizilmiş bitmiş yapı denetimden geçmiş yakın zamanda inşallah şantiyeyi kurup inşaata başlayacağız. Yapacağımız konutlar ile ilgili web sitesi kurup konutları projeleri  kat planları binaların dış ve iç  görünüşleri  ilgili detaylı bilgileri bu siteden halkımıza duyuracağız.  İlçemizin  konut sorununa  çözüm noktasında katkı sağlayacağına inandığımız bu proje bölgede ilk olma özelliği taşıyacaktır.. Ak Pati İlçe Başkanımız Zeki Avni USTA’ya , Dernekpazarı Belediye Başkanı ve  meclis üyelerine  bizlere yardımcı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum.  Bu Proje ilçemize ivme kazandıracaktır, hayırlı olmasını diliyorum”. Dedi.

Konut inşaatına Nisan ayında başlanması planlanıyor.

Bilgi İçin Ahmet Ekşi Cep Tel: 05327892970

BULUT INSAAT

DERNEKPAZARI

EVINIZ

UST GORUNUM

ayrıntılar gelecek…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Dernekpazarı’nda Ev Alacaklara İyi Haber” için 7 yorum

 • 13 Ocak 2013 tarihinde, saat 18:22
  Permalink

  emniyet bınası gibi,inşaallah resimde kalmaz.

  Yanıtla
 • 15 Ocak 2013 tarihinde, saat 00:01
  Permalink

  önce sn abdullah ekşiyi(ahmet ekşi) tebrik etmek lazım.cesaretli ve kararlı olduğu için projesi çok güzel tam yerinde inşallah en kısa zamanda yapımına başlar.hayırlı uğurlu olsun hem kendisine hemde dernekpazarına.birde başkan adayı olsa belkide dernekpazarı bir başkan görmüş olur.Allah kolaylıklar versin..

  Yanıtla
 • 17 Ocak 2013 tarihinde, saat 09:11
  Permalink

  Tebrikler Abdullah beye, daha güzel yerde görmek isteriz kendilerini.

  Yanıtla
 • 20 Ocak 2013 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Sayın Abdullah Ekşi dernekpazarına böyle bir konut yapmanız düşünmeniz bizi çok içten sevindirdi.Bir ekşi ailesi olarak sizi destekliyoruz.Dernekpazarına başkan olarak sizi görmek istiyoruz.

  Yanıtla
 • 20 Ocak 2013 tarihinde, saat 00:22
  Permalink

  Sevgili abiciğim dernekpazarına böyle bir blokları yapman bizi çok mutlu etti.Allah yardımcın olsun.Her zaman yanındayız.

  Yanıtla
 • 23 Ocak 2013 tarihinde, saat 10:23
  Permalink

  Bu gibi konutların İlçemize çokmu çoook ihtiyacı vardır. İnşallah arkadaşın dediği gibi resimlerde kalmazda hayata geçer.Dernekpazarı bir o kadar daha hareketli olur.İnşallah hayırlısı olur. Şimdiden teprik ederim.

  Yanıtla
 • 24 Nisan 2013 tarihinde, saat 14:21
  Permalink

  çok güzel bir proje elimden gelen yardımı yapmaya hazırım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir