Dernekpazarı’nda Camiler Cıvıl Cıvıl

0 Paylaşımlar

2013 yılı yaz tatiline girdi yaz Kur’an Kursları dün başladı.

Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de camiler çocukların cıvıltılarıyla şenlendi. Dernekpazarı İlçe Müftüsü Abdullah Aksoy Gazetemize yaptığı açıklamada”yaz kur’an kurslarımız tüm camilerimizde görevli hocalarımız tarafından başlatılmıştır. Tüm yavrularımızı bu kurslarımıza bekliyoruz. Değerli halkımız her yaştan bu kurslarımıza müraacat edebilirler. Öte yandan daha önceleri yatılı Kur2an Kurslarımıza belli zaman diliminde öğrenci kabul ediyorduk, artık yeni uygulamayla yıl 12 ay öğrenci kaydı yapabiliyoruz. Camilerimiz cıvıl cıvıl elhamdülillah.Sevgili çocuklarımızı camilerimize bekliyoruz”dedi. Bu yılki Diyanetin sloganı ise gayet güzel”Gel bu yaz,Kur’anı gönlüme yaz”

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Dernekpazarı’nda Camiler Cıvıl Cıvıl” için bir yorum

  • 25 Haziran 2013 tarihinde, saat 13:10
    Permalink

    Esselamu aleyküm, sayın yönetici mesajımızı geniş kitlelere ulaştırdığınız için çok teşekkürler.İnşaallah değerli velilerimiz ve sevgili yavrularımız elden gelen gayretleri sarfederler. Değerli hocalarımız da fedakarca mesai sarfederek bu kısa zaman dilimi içerisinde güzel sonuçlar alırız. İnşaallah. Yüce rabbim şu mübarek Şaban ayı ve gelecek mübarek Ramazan ayı bereketi içerisinde bu günahsız yavrularımızın okudukları Kuranlar hürmetine İslam alemine huzur ve sükün ile tüm küffara karşı akıl, fikir ,iz’an,hikmet,basiret ve feraset içerisinde bir dünya kurmayı nasip eder. Tüm velilerimize,hocalarımıza ve sevgili yavrularımıza tekrar bu siteniz aracılığı ile selam sevgi ve Yüce Allah’dan başarı dileklerimi sunuyorum. Dernekpazarı ilçe Müftüsü

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir