Dernekpazarı’nda Bir 1.lik daha

0 Paylaşımlar

Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencimiz Zilan YAYIK, Kadınlar Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması 18 yaş altı kategorisinde Trabzon 1.si oldu.

Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencimiz Zilan YAYIK, Kadınlar Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması 18 yaş altı kategorisinde Trabzon 1.si oldu.

 Diyanet İşleri Başkanlığımızca Kur’an Kurslarımıza katılımı artırmak ve yüce kitabımızı güzel okumaya teşvik etmek amacıyla Trabzon ilimiz genelinde düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasının kadınlar kategorisi il birinciliği finali il müftülüğümüz Niyazi Şahinbaşoğlu Konferans salonunda yapıldı.

Komisyon başkanlığını İl Müftü Yardımcımız Sıtkı Kaya’nın yaptığı yarışmada İl Müftü Yardımcımız Mehmet Genç ve Aile ve Dini Rehberlik Büromuzda görevli Kadın Vaizimiz Nuray Özben’de diğer komisyon üyeleri olarak görev aldı.
 18 yaş üstü ve 18 yaş altı olmak üzere iki kategoride yapılan yarışmaya ilçe birincisi öğrenciler ile öğrencilerin aileleri ve hocaları katıldı. 18 yaş altı kategoride Dernekpazarı ilçe müftülüğümüze bağlı Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencisi Zilan Yayık birinci oldu.

Yarışmaya katılan tüm yarışmacılara Trabzon İl Müftümüz Keramettin Demir tarafından hediyeler verildi.

Dernekpazarı İlçe Müftümüz Tercuman ÖZBEK;”Öğrencimizi, ailesini ve hocalarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir