Dernekpazarı’nda 80 Talebe Çanakkaleye Gönderildi

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Kaymakamlığı ve Dernekpazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte Dernekpazarı ilçesinden 80 öğrenci iki otobüsle Çanakkale’ye gönderildi.
Düzenlenen uğurlama Merasiminde Dernekpazarı Kaymakamı Selim Erkovan yaptğı konuşmada” Yoğun bir öğretim yılının ardından talebelerimizin gidip dinlensinler Çanakkale ve İstanbul’a gidip stres atsınlar ,hemde bu vatanın nasıl kazanıldığını gidip yerinde görsünler o manevi atmosferi yaşasınlar istedik. Emeği geçen katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum”dedi.

Öte yandan Belediye Başkanı Dr. Mehmet AŞIK yaptığı açıklamada”Gençlerimizi Çanakkaleye uğurladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle İçişleri Bakanımız Sebahattin Öztürke, Büyükşehir Belediye Başkanımız Orhan Fevzi Gümrükçüoğluna, Kaymakamımız sayın Selim Erkovana, İlçe Müftümüze, Milli Eğitim Müdürüne, Dernekpazarı Eğitim ve Kültür Derneği Yöneticilerine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah kazasız beladız gidip dönmek nasip etsin”dedi.

Yaklaşık 4 gün sürecek olan gezide Çanakkale Bursa ve İstanbul ziyaret edilecek.

Öte yandan vatandaşlar olaydan duydukları memnuniyeti Kaymakam beye teşekkür ederek dile getirdiler…

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir