Dernekpazarı’na Neler Oluyor!

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’na son günlerde çok sayıda kişi acil serviste.Herkes Hasta

Dernekpazarı’nda genci yaşlısı hastane yollarında.

Varan 1

Dernekpazarı esnaflarından Mehmet Alkan(kurgur) yaklaşık bir haftadır Trabzonda hastanede yatıyor. Mehmet Alkan’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Varan 2

Dün öğlen vakitlerinden esnaflarımızdan Terzi Muzaffer Er aniden yığılıp düştü. 112 acil servis ambulanslarıyla Trabzon’a Ahi Evren Kalp Damar hastanesine kadlırılan Muzaffer Er’in ciğerlerinde ciddi sorunlar oluştuğu bildirildi. Muzaffer Er Çamlık Hastanesi göğüs bölümünde tedavi altına alındı.Durumu biraz daha iyi olduğu bildirildi.

Varan3

İlçenin en genç esnaflarından Hasan Yılmaz Dün akşam saatlerinde evin kapısında yığılıp düşmüş. Trabzon Farabiye kaldırılan Yılmaz; yapılan tetkik ve incelemerin ardından taburcu edildi. Yılmaz’ın strese bağlı rahatsızlık geçirdiği belirtildi.

Varan4

Dernekpazarı Tüfekçi Köyü sakinlerinden Süleyman Ayyıldız mide rahatsızlığı nedeniyle  önce Of sonra Numune hastanesine kaldırıldı. Yapılan inceleme ve tetkiklerin ardından kan değerleri çok düşük olması nedeniyle 3 ünite kan verildi. Daha sonra yapılan endoskobi sonucuma göre mide ve bağırsak ameliyatı yapılmasına kara verildi.

Varan 5

Akköse Köyü Kur’an kursu talebesi 16 yaşındaki Musa Yazıcı,  Ahi Evren kalpa Damar Hastanesinde, kalp kapakçıkları iflas etmesi nedeniyle ameliyata alınacak.  Bu Kardeşimizin de acil(0+ )kan ihtiyacı vardır.

Ve diğerleri

Daha önce damar tıkanması nedeniyle Hastaneye kaldırılıp halen yoğun bakımda yatan Fatma ER(Muzaffer in annesi -Filesli Hala ) ile Enfeksiyondan yatan Mehmet Balcı ve Alzeim teşhisi konulup yatırılan Fatma Gültekin, Güney Mahallesi sakinlerinden İbrahim Sarı’da durumu ciddi olanlardan.

Ulaşabildiğimiz hasta isim ve bilgileri şimdilik bunlar, gelişmeleri bildireceğiz, ya da diğer hasta isimlerini yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Hastalarımız dualarınızı beklemektedir

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Dernekpazarı’na Neler Oluyor!” için 2 yorum

 • 31 Ocak 2013 tarihinde, saat 16:01
  Permalink

  Daha önce damar tıkanması nedeniyle Hastaneye kaldırılıp halen yoğun bakımda yatan Fatma ER(Muzaffer in annesi -Filesli Hala ) ile Enfeksiyondan yatan Mehmet Balcı ve Alzeim teşhisi konulup yatırılan Fatma Gültekin le birlikte tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.

  Yanıtla
 • 1 Şubat 2013 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Esselamu aleyküm, tüm kardeşlerime Yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir