Kayalar Dehşet Saçtı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı ilçesinde sabah saatlerinde hareket halindeki yolcu midibüsünün üzerine yamaçtan kopan kayalar düştü. Ölen ya da yaralanın olmadığı olayda, sürücü ve yolcular büyük panik yaşadı.

Olay, sabah saat 10:30’da Trabzon’un Dernekpazarı ilçesi süt fabrikasi mevkiinde meydana geldi.

Çaykara saat 10 larda çıkan , Trabzon istikametine hareket halinde olan Halim Yazıcı hâkimiyetindeki 61 S 0084 plakalı yolcu midibüsünün üzerine, Dernekpazarı ilçesi girişinde yamaçtan kopan kayalar düştü. Yamaçtan kopan kayaların isabet ettiği midibüs içerisindeki yolcular büyük panik yaşadı. Olayda herhangi bir can kaybı ve yaralanan olmazken, camları kırılan midibüste maddi hasar meydana geldi. Midibus te yaklaşık 15 yolcu olduğu sanılıyor..Yolcu midibüsünün şoförü Halim Yazıcı bölgede kaya düşmelerine karşı önlem alınmamasına tepki gösterdi.


Yazıcı , büyük korku yaşadık Olay mahallindeki tünel çalışmalarınin kaya düşmesine sebebiyet verebileceğini ve hiçbir tedbirin alınmamasını eleştirdi. Şirket yetkilileri ise olay esnasında herhangi bir patlatma olmadığını,patlamalar jandarma nezaretinde yapıldığını belirtti.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı..

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir