DERNEKPAZARI YÖNETİCİLERİ ARASINDA DEĞİŞİKLİKLER

    Fahri Düzenli

        11.11.2008 tarihinde  İlçemize atanıp,Dr.,Sağlık Gurup Başkanı olarak büyük hizmetlerde bulunan Dr. Onur İbrahimağaoğlu Aile Hekimliğine geçiş yaparak Çaykara İlçesi ne atandı. Mart 2016 tarihinde ilçemizden ayrılan Dr. un yerine  16.09.2015 de atanan Dr. Seval Kuvvet Toplum Sağlığı ve Gurup Başkanı olarak görevlendirildi.

   8.03.2012 de İlçemiz Nüfus Müdürlüğüne atanan  Zehra Şahinler girdiği sınavı kazanarak Kars İli Nüfus Müdürlüğüne atandı. Her  üç personelimize de yeni görevlerinde başarılar dileriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir