Yollara Büyük Yatırım

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı merkezinde ve mahalle yollarında betonlama ve asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık’tan aldığımız bilgilere göre Dernekpazarı’na Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden 1500 ton asfalt temin edildi. Ayrıca Dernekpazarı Belediyesi tarafından 60 bin tl maliyetle beton yol ilçemize kazandırıldı, buna ek olarak 50 bin tl civarındaki tutar yol genişlemesi ve duvarlar için harcandı.

Vatandaş-Belediye işbirliğiyle 20 bin TL tutarındaki malzeme ilçemiz için kullanıldı. 10 Kmlik yolun bakım ve onarımı yapıldı. Dernekpazarı Belediye başkanı Dr. Mehmet Aşık’ın verdiği müjdeyle yol yapımının devamı için 450 bin tl tutarındaki beton yolun ihalesi yapıldı. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Öte yandan yol çalışmalarını yerinde inceleyen  Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta” Dernekpazarı ilçemiz nüfusunun çok üzerinde yatırım almıştır. Bu hizmetler zamana yayılmış hizmetlerdir. Sadece seçimlerde değil her zaman hizmet anlayışındayız. Başbakanımız ve  Genel Başkanımızın da dediği gibi 2023 -2071 gibi her zaman hizmet anlayışındayız.”dedi

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir