Dernekpazarı seçim 2014 Nabız

0 Paylaşımlar

Ak Parti de aday  adaylığı heyeceanı sürerken diğer partilerde boş durmuyor

S.P. çalışıyor

Yerel seçimlere kalan süre 3 aydan düştü. Dernekpazarı’nda muhalefetteki siyasi partiler rakipsiz bir şekilde çalışma yapıyor. Çalışanların başında ise Saadet Partisinin  iddialı adayı Yüksek Mimar Recep Yakuphan var. Yakuphan ve ekibi tüm kurumları ve köyleri dolaşıyor destek istiyor. Ama ortada bir tuhaflık var! yarışın en güçlü rakibi iktidar partisinin adayı ortada yok.  Bu onlar için avantaj olarak görülüyor. Kararsız  ve tepki oylarına göz diktiler. Bu seçimde Dernekpazarı’nda Ak Partiyi zoryalacak gibi görünüyor.

Akbulut icraatla vuracak?
 CHP adayı İbrahim Akbulut yurt dışı ziyaretlerinden döndü ve çalışmalara başladı. İktidarın yapamadıklarını ,ev ev, köy köy dolaşıp bunları anlatacağım diyor.

MHP Hala Neyi Bekliyor?

MHP’nin de hala  Ak Parti adayını beklediği konuşuluyor. Ak Parti adayına göre aday seçimi yapacaklarını belirtiyorlar.

Ak Parti’de Neler Oluyor?

Şuanda tüm gözler iktidar partisinin açıklayacağı adayda. Ak Parti de bazı adaylar havlu atmış görünümü veriyorlar. İlçeye dahi hiç uğramıyorlar. Ya da işlerini tepeden halletmeye çalışıyorlar. Bazı aday adaylar ara ara gelip çalışmalarda bulunuyorlar.

Ak Parti  deki bir gurup Aday Adayı ise kenetlenmiş durumda,  birlik beraberliklerini koruyorlar. Adaylar arasındaki samimiyet her platformda dikkatlerden kaçmıyor… Adayın 20 sine kadar açıklanması bekleniyor. Heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Başkan Cansız’dan Yüksek Performans!

Belediye başkanı Cemal Cansız’ın son çalışmaları dikkatlerimizden kaçmıyor. Son iki ayda yaptığı çalışmaların; 4 yılda yaptığından fazla deniliyor. Özellikle yaptığı yol ve betonlama çalışması dikkatlerden kaçmıyor. İşleri de bir hayli sıkı takip ediyor.” Ben aday olayım olmayayım farketmez işime bakarım, adaya da her türlü yardımcı olurum “diyor.

Başkan bu fırsatı kaçırmamalıydı!

Şunu da  belirtemekte yarar var; Başkan Cansız; Erdoğan Bayraktar’dan yeterince faydalanamadı ve bu fırsat; hem onun hem de  Dernekpazarı’nın geleceği  için önemli fırsattı.

nabızana2

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir