Dernekpazarı oyu bu seçimde adaya verilecek!

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı halkı (seçmeni) önümüzdeki yerel seçimlerde adaya mı oyunu versin partiye mi?
Dernekpazarı halkı iki dönem adaya bakmadan Sayın Erdoğan’a olan sevgi ve güvenden dolayı Ak Partiye oyunu verdi
Adaylar aslında Ak Partiden olmadığı halde, halk adaya bakmadan Ak Partiye oyunu vererek Ak Partiyi kazandırdı.
Şöyle geriye doğru baktığımız da, kazanan Ak Parti değil Ak Partiden aday gösterilen CHP’li veya ülkücü iyi görünümlü kazandı.Kaybeden Ak Parti, seçmeni ve Dernekpazarı halkıdır.
Düşünüyorum! Ak Parti bunları neden aday gösterdi? Bu aday gösterilen kişiler şöhret, unvan, makam sahibi mi veya halk tarafından sevilen kişiler mi? Ak Partinin kuruluş felsefesini ve tarihini biliyorlar mı?Bu kişiler Ak Partiye oy mu kazandırdı?YOK,YOK,YOK.
Peki bu kişileri Ak Partiden aday kim gösteriyor?Dernekpazarı Ak Parti teşkilatı mı? YOK,YOK, YOK .
Peki hangi güç kuvvet bunları aday gösteriyor? Bunları Dernekpazarı ilçesinin eski siyasetçileri, birinin adamı veya yakını, eski bürokratlar ve sahte hacı- hocaları ve partinin yalakaları gösteriyor.
Bu saydığım kişiler kendi çıkarlarını ve kendi ekolarını korumak için çeşitli çıkar grupları yanlarına alarak İlçemizin siyasetini yönlendirerek Belediye Bakan adayını belirliyorlar.
Dernekpazarı küçük ve şirin bir ilce millet birbirleriyle akraba, hısım komşu bağlarıyla kenetlenmiş durumda bu vesileyle kimin ne yaptığını kimin ne düşündüğünü ve kimin ne yapmak istediğini herkes tarafından biliniyor.
Hiç kimse o mahalle bu mahalle, o akraba, bu akraba diye milleti bölmeye çalışmasın. Ak partisi sizin ve sizin gibi düşünenlerin partisi değil. Ak Partisi eski vesayet partisi değildir, Ak Partisi sistemin ve belirli kişilere yakın olanların partisi değildir. Ak Partisi milletin partisidir, dava partisidir,28 Şubat mağdurların Hak yolunda yürüyenlerin Sırat-ı müstakim-i dır .

Artık önümüzdeki yerel seçilerde bunlara dur diyelim! Önümüzdeki seçimlerde gerçek Ak Partili adayla seçime gidelim. Ak Parti Dernekpazarı Belediye Başkanlığına kimi aday gösterirse göstersin kazanır. Ne diye başka partiden birini aday gösterilmesine razı olalım?
Neden yukarda saydığım kişiler Ak Partili birini aday göstermiyorlar?Çünkü gerçek Ak Partili bu muhterem zatlara uşaklık yapmaz, Gerçek Ak Partili davasına ihanet etmez. Gerçek Ak Partili de Milli görüş ruhu var.Gerçek Ak Partilide halka hizmet hakka hizmet anlayışı var.

1994 yerel seçimlerini unutmayın! İstanbul Büyük şehir Belediye başkanlığına aday arayışları başlandığında RP den Erdoğan yerine ANAP kökenli şöhretli bir ismi, Ali Coşkun’u öne çıkıyordu. Çünkü Sayın Erdoğan o tarihte diğer partilerin adayları kadar şöhreti ve oyu yoktu. Fakat Sayın Erdoğan da kazanma inancı ve halkla kaynaşama, bütünleşme ruhu vardı.Sayın Erdoğan seçimi kazandı.
Sayın Erdoğan’a hiç şans vermeyen medya ve diğer partiler yok olup gittiler. Bende diyorum ki Dernekpazarı Belediye Başkanlığı seçimlerinde gerçek Ak partili ve içimizdeki hakiki Erdoğan’larla secime gidelim. Yolda bulduklarımız bizi hem yarı yolda bırakırlar.( Eski belediye başkanı yaptığı gibi). Hem de davamıza zarar verirler. Bu nedenle bu sefer aday’a oyumuzu verelim diyorum.Allah’ emanet olun.

0 Paylaşımlar

Mustafa Zengin

Dernekpazarı-Yenice Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu köyünde. Lise tahsilini Trabzon İmam Hatip Lisesinde okudu.Vatanı görevinden sonra Ankara PEM ‘de okudu ve Polis Yüksek Okulunu bitirerek Ülkemizin değişik vilayetlerde Trafik Polis memuru olarak görev yaptı.Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesi Mezunudur,Evli üç çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir