Dernekpazarı örnek ilçe olacak

0 Paylaşımlar

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Dernekpazarı ilçesinin mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek ilçede gerçekleştirilen, sürdürülen ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi.

USTA; Tam Destek İstedi…

Açılış konuşmasında Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni USTA 16 nisan referandumun nemine vurgu yaparak; daha iyi hizmet için sizlerden tam destek istiyoruz. Elimizi güçlendirin bide sizlere daha fazla hizmet alalım, hedefimiz Türkiye birinciliğidir.”diyerek tam destek istedi.

Daha sonra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık yapılanlarla ilgili bilgiler verdi.

Büyükşehir Belediyesinin Dernekpazarı’nın mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmaları muhtarlarla ayrıntılı olarak değerlendirmeye tabi tutan Gümrükçüoğlu, ilçede altyapıdan üst yapıya her alanda oldukça önemli çalışmalara imza attıklarını ifade ederken, ilçe merkezinin kentsel dönüşüme tabi tutulacağını kaydetti. Bu konuda TOKİ ile protokol imzaladıklarını hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Dernekpazarı ilçe merkezi bölgemizin en modern yerleşim ve yaşam alanı haline gelecektir” dedi.

Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ise değerlendirmesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’na ilçelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Aşık, “Sayın Başkanımız ilçemizin her zaman yanında olmuştur. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Gümrükçüoğlu yapılanları şöyle sıraladı.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Dernekpazarı örnek ilçe olacak” için bir yorum

  • 13 Nisan 2017 tarihinde, saat 00:00
    Permalink

    Emek verenlere çok çok teşekkür ederim.sizlerin eseri ornek bir ilçe olacak.sonuçda ilçeye geri dönecek çok kişivar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir