Dernekpazarı MHP’de Deprem

0 Paylaşımlar

MHP Dernekpazarı İlçe Başkanı Fatma Genç ve yönetimi, il yönetimi referandumda ‘Evet’ diyeceği için istifa etti. Genç, “Bizler referandumda ‘Hayır’ diyeceğiz ve çalışmalarımız bu yönde olacak”’ dedi.

MHP’li Meclis üyesi Ahmet GENÇ dernekpazarim.com’a yaptığı değerlendirmede Belediye Meclis Üyeliğim dahil olmak üzere tüm siyasi parti üyeliklerinden istifa ediyorum”diyerek son noktayı koydu.

Trabzon’un Dernekpazarı İlçesinde MHP İlçe Başkanı Fatma Genç ve yönetimi istifa etti. İstifa kararında “Gördüğümüz lüzum üzerine yönetim kurulundan istifa etmiş bulunmaktayız. İl yönetimi genel merkez tarafından atanan Nihat Birinci ve yönetiminin önünü açmak için atanacak yeni ilçe başkanına kolaylık olsun diye görevi iade ediyoruz” denildi.   Fatma Genç, “İlçe başkanı seçildiğimde MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli’ydi. Sonrasında Nihat Birinci’nin il başkanı olması ile bizler ilçe yönetimi olarak istifa etmeyi düşündük. Velhasıl buraya kadar sürdürdük. Geldiğimiz noktada görüş ayrılıkları söz konusu. Bizler referandumda ‘Hayır’ diyeceğiz ve çalışmalarımız bu yönde olacak” dedi.

Öte yandan Trabzon MHP  İl yönetiminin Dernekpazarı yönetimini görevden alması arefesi böyle bir hamle yaptığı alınan bilgiler arasında..

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir