Keskin virajlar ölümlere davetiye çıkarmaya devam ediyor

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Petrol ofisi aşağısındaki virajda meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü.

 AYNI YERDE   ÜÇÜNCÜ  ÖLÜMLÜ  KAZA

                                       

   TRABZON’UN Dernekpazarı İlçesi’nde halk tarafından Bermuda üçgeni olarak adlandırılan yol ayrımında ölümlü kazalar bitmek bilmiyor. Çaykara istikametinden Of’a gitmekte olan Erol Er yönetimindeki kamyonetin kazası sonucu 1 kişi daha hayatını yitirdi.

TRABZON’UN Dernekpazarı İlçesi’nde halk tarafından ‘Bermuda Üçgeni’ olarak adlandırılan ‘Süt Fabrikası Yanı, İlçe Merkezindeki Zincirlitaş Köyü Yol ayırım noktası ve Petrol Ofisi Gülen Köyü  yol ayırımı arası’ meydana  gelen  ölümlü kazalar bitmek bilmiyor. Son kazanın kurbanı ise takla atan araçta sıkışan Erol Er(43), feci şekilde can verdi. Edinilen bilgilere göre Çaykara istikametinden Of istikametine gitmekte olan Erol Er yönetimindeki 61 FN 149 plakalı çift kabin kamyonet, Dernekpazarı çıkışında direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan kayalıklara ve beton elektrik direğine çarparak takla attı.

Kaza esnasında araç içerisinde sıkışan sürücü Er, hayatını kaybetti. Çaykara Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Of Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile sıkıştığı araçtan çıkartılan Erol Er, Çaykara Dr. İlhan Durgun Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay yerine gelen Erol Er’in kardeşi de fenalık geçirip bayılınca ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazada hayatını kaybeden sürücü Er’in Of’un Gürpınar Beldesi Meyvalı Mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu ve bir arkadaşını bırakmak için sabah erken saatlerde Çaykara’ya gittiği öğrenildi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir