Dernekpazarı İstanbul’da Buluştu

0 Paylaşımlar
Başarılı çalışmalarıyla Vakıfçılık alanında çığır açan Dernekpazarı Köyleri Kültür ve Dayanışma vakfı 25 Mart 2017 tarihinde 19:00 – 24:00 saatleri arası Beylikdüzü Işıldak Kültür Sarayında mükemmel bir gece daha düzenledi.

Beylikdüzü Işıldak Kültür Sarayında düzenlenen gecede Dernekpazarlılar salona sığmadılar.Geceye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Eski Millet Vekili Süleyman Gündüz, Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr Mehmet Aşık, Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta,kanal t yönetim kurulu başkanı İdris Keskinci,Güngören söferler odası başkanı Oktay Nuhoğlu, Of Hayrat Dernegi başkanı Mustafa Saral, Solaklı vadisi platformu başkanı Yılmaz Çakır ,Cumapazarı Dernegi başkanı Yaşar Çakır,Örsad başkanı Fikri Kurt,Yurt dışından ve yurt içinde İş Adamları  il ilçe ve mahalle sivil toplum örgüt başkan ve yöneticileri mahalle muhtarları ve İstanbul’daki Dernekpazarlılar salonu doldurdular.

Geceye  kemençesi ile renk katan Tahsin Terzi kemence ile   sanatçılar Onay Şahin ve Sedat Keskin de  Sahne aldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak programa katılarak  yoğun programlarına rağmen hemşehrilerini  yalnız bırakmadı. Ayağının tozu ile kürsüye çıkarak hemşehrileri ile hasbihal edip gündeme dair  konulara vurguda bulundu. Bakan Albayrak, “Dernekpazarı Trabzon da birinci Türkiye de en az 3. ü olmalıdır” diyerek Dernekpazarlılardan hedef büyütmelerini istedi hemşehrileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi ardından gece son buldu.

l

Gazetea

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir