Dernekpazarı Halkı Nasıl Bir Belediye Başkanı İstiyor?

0 Paylaşımlar

Ülkemizde ve demokrasilerde Belediye Başkanı halkı temsil eden en önemli birimlerden biridir.Belediye halkın isteklerine cevap veren,sorunlarına çözüm bulan bir birimdir.

Bu birim yine halk tarafından benimsenerek seçilecek bir başkanla halka iyi hizmet edebilir.

Dernekpazarı bugüne kadar halkın ve Partinin istediği bir Belediye Başkanla yönetilmedi.Belediye başkanını halk ve parti seçmeni tarafından belirlenip seçilmedi.Hep birileri tarafından hacı hocaların okumalarıyla,icazetleriyle ve partinin genel başkanın yalakaları tarafından belirlendi ve Ak Parti seçmeni ve Dernekpazarı halkı Sayın Erdoğan’a karşı olan güven ve sevgi sayesinde başkanlar seçildi.

Aday gösterilenler de gerçek Ak Partili değil ya CHP’li ya da Sözde Milliyetçi görünümlü iyi durumda olan kişilerdir.
Bu şekilde Dernekpazarı Ak Partili olmayan ve halkın sorunlarını bilmeyen Belediye başkanları tarafından yönetildi
Bu nedenle Dernekpazarı bugüne kadar doğru dürüst bir hizmet görmedi.Bir söz var” fikri ne ise zikri de o olur”.Bugüne kadar seçilen başkanlar fikirlerine ve onu listeye koyanlara hizmet etti.

Artık Dernekpazarı halkı gerçek bir Ak Partili tarafından yönetilmek istiyor.
Artık Dernekpazarı halkı bu şekildeki birilerine uşaklık yapan başkanları istemiyor.
Artık Dernekpazarı halkı birilerinin gölgesine sığınarak listeye giren başkan istemiyor.
Artık Dernekpazarı halkı bu şekilde Sayın Reis’in adını kullanan kişiler tarafından listeye konan başkana oy vermek istemiyor.
Artık Dernekpazarı halkı Halkın sorunlarının halkla çözülmesi gerektiğini düşünen ve her şeyden önce halka yakın olan ve ilçenin eksikleri gören bir başkan istiyor.
Artık Dernekpazarı halkı dertsiz, çilesiz, gayesiz, emeksiz seçilen başkan istemiyor.
Artık Dernekpazarı halkı paraşütle inen başkan istemiyor.
Artık yeter tarlayı ekmeyen, tarlayı biçmesin diyor Dernekpazarı halkı.

Dernekpazarlı olarak diyorum ki; Dernekpazarı halkı Ak Partiye verdiği kredi ve gösterdiği hoşgörü bitmeden ve insanlar bir birlerine yüz çevirmeden bu seçimlerde Dernekpazarı halkı gerçek başkanına kavuşmak istiyor.

Allah’a emanet olun…

0 Paylaşımlar

Mustafa Zengin

Dernekpazarı-Yenice Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu köyünde. Lise tahsilini Trabzon İmam Hatip Lisesinde okudu.Vatanı görevinden sonra Ankara PEM ‘de okudu ve Polis Yüksek Okulunu bitirerek Ülkemizin değişik vilayetlerde Trafik Polis memuru olarak görev yaptı.Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesi Mezunudur,Evli üç çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir