Dernekpazarı Çınarları Kaymakamlık Makamında

0 Paylaşımlar

“Dernekpazarı’nın Çınarları” Kaymakamımızla Buluştu.

Kaymakamımız Sayın Selim ERKOVAN beyin daveti üzerine uzun yıllar ilçemize hizmet eden, Merhum Şeyh Hacı Hasan Rahmi Yavuz’un talebeleri olan ve nice değerli öğrenciler yetiştiren emektar hocalarımız Ali TAK, Bekir Sıtkı YAKUT, Ethem DÜZENLİ ve İsmail DÜZENLİ, Kaymakamımız ile buluştu.

Ziyarette Müftümüz Tercuman ÖZBEK, İlçe Vaizi Ahmet BAYRAKTAR, Gülen Kuran Kursu Yöneticisi Orhan DİLMAÇ, Dernekpazarı Merkez Câmii İmam Hatibi Mustafa BEKTAŞ ve Müezzini Emrah GÜVELİ’DE hazır bulundu.

Kaymakamımız, hocalarımız ile özel olarak ilgilendi hoş bir sohbet gerçekleşti. Kaymakamımız ayrıca hocalarımıza hitaben “devletimiz ve milletimiz adına, siz değerli hocalarımıza Din görevlilerimize yapmış olduğunuz ve bundan sonra yapacağınız irşad ve rehberlik hizmetleriniz için teşekkür ederiz .”diyerek duygularını dile getirdi.

Daha sonra Kaymakamız Selim ERKOVAN, Müftümüze hitaben” Vefa örneği gösterdiniz. İlçemize hizmet etmiş ve nice kıymetli öğrenciler yetiştirmiş hocalarımızla bizleri buluşturduğunuz için teşekkür ederim. İnşallah bundan sonra hocalarımızı planladığınız etkinliklerde görürüz “dedi.

Hocalarımızda Kaymakamımız ve Müftümüze teşekkürlerini ifade ettiler. Ziyaret Kaymakamımızın hediye takdimi ile son buldu.
İlçe Müftüsü Özbek” Kaymakamımıza, bu nazik daveti için İlçe Müftülüğü olarak teşekkür ederiz.” diyerek çekilen hatıra fotoğrafı ile makamdan ayrıldılar.

 

cinarlar2

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir