Ani ölümleri herkesi üzdü!

0 Paylaşımlar

 

      Dernekpazarı İlçesinde peş peşe iki cenaze ve birisinin genç yaşta kansere yenik düşmesi acısını yaşarken bu sabah Akköse Mahallesinden gelen trafik kazası ve Zincirlitaş Mahallesindeki ölüm haberi ilçeyi şoka soktu.

 

    Sabah saat  08,30 sularında özel aracı ile evinden hareket eden  Yavuz Selim Şengül nasıl olduğu bilinmeyen  bir şekilde çay bahçesine yuvarlandı. Olay yerinde ölen Yavuz, Çaykara Devlet Hastanesi morguna, oradan da Trabzon Adlı tıp kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili araştırma devam ediyor.

     Zincirlitaş Mahallesinden   Yusuf Kenan Eraslan da  bir süreden beri Bursa da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Cenazesi  ilçeye  getirilerek yarın öğlen namazı sonrası merkez camiinden kaldırılacaktır.

 Her iki merhuma da Allah dan rahmet dileriz.

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir