Dernekpazarı Çaykara Feshanede

0 Paylaşımlar

Çaykara ve Dernekpazarı Belediyeleri, Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun İstanbul-Feshane’de düzenlediği Trabzon Günlerinde.

İstanbul’da faaliyet gösteren Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından Trabzon’un fethinin 553. Yıl dönemi kutlamaları kapsamında bu yıl organize edilen Trabzon tanıtım günleri İstanbul Feshane Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı.

Düzenlenen etkinliklere, Çaykara ve Dernekpazarı Belediyeleri ayrı ayrı tanıtım stantları kurdu. Stantları ziyaret eden vatandaşlar karşılarına yöremize ait fotoğraflarla karşılaşınca stantlara büyük ilgi göstererek hasret gidermeye çalışıyor.
23-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Fuarda Çaykara ve Dernekpazarı Belediyelerinin açtıkları tanıtım stantlarında ziyaretçilere, belediye görevlilerince yöremize ait tanıtıcı CD, broşür, dergi ve yöresel hediyeler verilecek. Etkinlikler Pazar gününe kadar devam edecek.
Festival boyunca Karadeniz Mutfağına özgü tadı damakta bırakan lezzetler davetlilerin damak zevkine sunulacak. Trabzon Tanıtım Günleri; ülkemizin değerli bakanları, milletvekilleri, siyaset, sanat ve cemiyet hayatının önemli simalarının katılımı ile gerçekleştirilecek. Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun düzenli olarak gerçekleştirilecek olan festivalde, bu yıl davetlileri birbirinden farklı ve birbirinden özel gösteriler bekliyor. 

 

Caykaragundem

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir