Dernekpazarı Bu İftarda Buluştu

0 Paylaşımlar

Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu iftar programı için geldiği Dernekpazarı ilçesinde esnafı ziyaret edip ramazanlarını tebrik edip sorunları dinledi.
Trabzon Büyük Şehir Belediyesi  ile Dernekpazarı  Belediyesinin  birlikte  organize ettiği Dernekpazarı İlçesi Halkına İftar yemeği bugün  Cumartesi İlçe Merkezindeki Solaklı Belediye Aile Çay bahçesinde gerçekleşti. Yağmurlu bir havaya rağmen iftara vatandaşın iştirakı oldukça fazla oldu.
İftar bitiminde Belediye Başkanı  Dr. Mehmet Aşık yaptığı kısa konuşmasında Organizasyon için Büyük Şehir Belediyesine, Daveti kabul edip iştirak eden Dernekpazarı halkına teşekkür etti.
Daha sonra söz alan  Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu” Belediye başkanımıza İlçe Başkanımıza, Dernekpazarı Halkına ve davete iştirak eden herkese teşekkür diyorum. Ramazanın tüm İslam alemi için hayırlı olmasını ve hep birlikte bayrama ulaşma dileğiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum”dedi.
Akşam namazından sonra da Gülen Çay ocağında çaylar içilirken sohbet edildi. Sohbet esnasında ara ara ilçe sorunları da dile getirildi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir