Dernekpazarı Belediyesinde yeni dönem

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı belediyesinde devir teslim töreni yapıldı.


30 Mart yerel seçimlerini kazanan Dernekpazarı Ak Parti Adayı Belediye Başkanlığı görevini Dernekpazarı Belediye Başkanlığında düzenlenen törenle Cevdet Cemal Cansız’dan devraldı.

30Mart seçimlerinde Dernekpazarı Belediye Başkanlığına seçilen Aşık; Sabah Saatlerinde Çaykara Yüksek Seçim Kurulundan mazbatasını alarak Dernekpazarı Belediye Binasına geldi.

Saat 13’teki Belediye Başkanlığı makamındaki programa eski başkan meclis üyeleri ve yeni muhtarların yanısıra vatandaşlarda katıldı.
Cevdet Cemal Cansız yaptığı konuşmada devam eden projelerine vurgu yaparak; Başkanlığım boyunca ilçeme bazı hizmetlerin gelmesi için çeşitli girişimlerde bulundum. Başlattığım projelerimi yeni Başkan Aşık’ın takip etmesi durumunda kendilerine elimden gelen yardımı yapmaya hazırım. İlçemizin daha gelişmiş şehirler seviyesine getirme gayretinde olduk. Halkımıza teşekkür ederken, yeni başkan Aşık’a da başarılar dilerim”.dedi.
Daha sonra söz alan yeni başkan Dr. Mehmet Aşık” Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum.
30 Mart yerel seçimlerinde centilmence mücadele eden siyasi partilerimize ve adaylarımıza da özellikle teşekkür ediyorum.
İlçemizi daha ileri taşımak için hep birlikte seferber olup  bu yolda yüksek  efor sarf edeceğiz. Yeni seçilen muhtarlarımıza da başaırlar dilerken tüm halkımıza ayrıca teşekkür etmek isterim”dedi.
Tören çekilen hatıra resimlerinin ardından sona ererken yeni makamında tebrikleri kabul etti..
Yaşar Falcı

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir