Dernekpazarı Cumhurbaşkanını Seçecek

0 Paylaşımlar

Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanlığında seçim bir gün kala heyecan yüksekti.Yaz tatilinin olması ve ilçe pazarının da cumartesine rastlaması ilçe nüfusunun yoğun olması nedeni ile Ak Parti İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu programda halkla buluşuldu.

08.08.2014 Cuma günü Eski Çevre ve Şehircilik Bakanımız Trabzon Milletvekilimiz İlçemizi ziyaret etmişler halkımız ile sohbet etti. Cumartesi günü programında Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sayın Adnan GÜNNAR İlçe Koordinatörleri İl yönetim kurulu üyeleri Eski Trabzon milletvekili Şeref MALKOÇ İlçe Başkanlığınıve İlçemizi ziyaret ettiler.

İl Başkanı ve misafirleri  İlçe Başkanımız Zeki Avni USTA Belediye Başkanı Mehmet AŞIK Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin DERELİ Belediye Meclis üyeleri İlçe yönetim kurulu üyeleri Gençlik Kolları üyeleri Muhtarlar Partililer karşıladı. İl Başkanı İlçe Başkanı Zeki Avni USTA’ dan İlçedeki seçim çalışmaları hakkında ve teşkilat faaliyetleri hakkında bilgi aldı.İlçe Başkanlığı ziyaretinin artından Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler. Belediye Başkanımız Mehmet AŞIK misafirlerini kapıda karşıladı . Belediye Başkanlık makamına geçilerek İlçemiz ile ilgili çalışmalar hakkında İl Başkanına ve milletvekilini bilgilendirdi ve destek istedi. Daha sonra hep birlikte esnaf ve Pazar ziyaretlerinde bulundular. Çay ocaklarında halkımız ile sohbet ettiler. İl Başkanı Dr. Adnan Günnar,” Trabzonluların Pazar gün sonra gerçekleşecek seçimlerde istikrarın devamı için Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermesi gerektiğini söyledi. Gerçekleşen çalışmalarda da bu desteği hissettiklerini söyleyen Dr. Günnar, Vatandaşımız her şeyin farkında ve bilincinde. Türkiye 12 yılda başbakanımızın başkanlığında kurduğumuz hükümetlerde bir çoktan çok iyi noktalara geldi. Artık Türkiye eski Türkiye değil. Hemşerilerimiz ve vatandaşlarımızda Türkiye’nin daha da güçlenmesinden yana. Sokakta, kahvehanede, kısacası her yerde karşılaştığımız vatandaşımız diyor ki; istikrar sürsün, Türkiye büyüsün”dedi. İl Başkanı  ekibi talepleri dinledi ve çözümleri için takipçileri olacağız dedi. İlçe Başkanımız Zeki Avni USTA da yaptığı değerlendirmede İlçemizde programlar verimli oldu. “İlçemin Halkının gösterdiği yakın ilgiye sıcak karşılamaya çok teşekkür ediyorum dedi.Dernekpazarı popülist ve günübirlik siyasetten her zaman uzak durmuştur.Her zaman doğrudan ve gerçeklerde yana tavrını belirtmiştir.İnşallah Dernekpazarı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakanımıza en yüksek oy oranı ile sahip çıkacaktır.Desteklerinden dolayı yakın ilgi ve alaka gösteren Dernekpazarılı hemşerilerime teşekkürlerimizi sunuyoruz.dedi

https

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir