DERNEKPAZARI AK GENÇLİK TOPLANDI

0 Paylaşımlar

Ak Parti Dernekpazarı Gençlik Kolları Başkanlığı tarafında düzenlenen kahvaltılı toplantıda gençler bir araya geldi.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ersin AKYOL tarafından organize edilen ve Belediye Başkanı  Mehmet AŞIK’ın katkıları ile yapılan toplantı yoğun katılım gerçekleşti.

Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet AŞIK , Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni USTA, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ersin AKYOL ve Gençlik Kolları yönetim kurulu ve gençler katıldı.Gençlik Kolları Başkanı Açılış konuşması ardından İlçe Başkanı Zeki Avni USTA yaptığı konuşmada” gençler her yerde olmalıdır.Gençlik kolları Başkanımızın bu organizasyonu bizlere bir sürpriz gibi oldu. 2014 yerel seçimlerini ardından ilk defa geniş katılım ile gençlerimiz ile bir araya geliyoruz. Gençlerimize kapımız her zaman açıktır. Fikirlerinizi düşüncelerinizi eleştirilerinizi taleplerinizi her zaman bizlere Belediye Başkanımıza Meclis üyelerimize söyleyebilirsiniz. Özelikler bizim bölgemizde siyaset emeklinin işi gibi görülmüş gençler dışlamıştır. Bu gibi düşünceler Ak parti ile beraber kalkmıştır. Gençlerimiz teşkilatlarımızın motoru gibidir. Elbette büyüklerimizin tecrübe ve deneyimlerinden yararlanacağız.Her zaman katkıda bulunmak için önlerde yer almalısınız.Ak parti döneminde 25 yaşında milletvekili seçilme hakkı verildi.Belediye Meclis Üyeliklerine ve ana kademe yönetimlerinde geçlerin kadınlarımız olma zorunluluğu var.Ak partini gençliğe verdiği önemi gösteriyor. Bende sizler gibi siyasete Gençlik kollarında başladım. Genç yaşta İlçe Başkanı olmak nasip oldu. Trabzon’da en genç ilçe Başkanıyım. Sizlerde teşkilatların her kademesinde yer almak için gayretli olun. Gençlerin her alanda aktif olmasını istiyorum. Siyasette Askerlik okul kulüp gibidir. Teşkilatlarda edineceğiniz arkadaşlıklar dostluklar geçmişinizde bir anı olarak kalabilir veya teşkilatlarda edineceğiniz deneyim ve tecrübe gelecekte teşkilatlarda yönetici konum gelebilirsiniz.Bu toplantıyı organize eden Ersin Başkana katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Mehmet AŞIK’a gençlerimize teşekkür ediyorum dedi.

Belediye Başkanı Mehmet AŞIK yaptığı konuşmada “Gençlik Kollarımızın düzenlediği kahvaltıda katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum.İlçe Başkanımızın dediği gibi kapımız herkese açıktır.Her talebinizi görüşünüzü hiç çekinmeden bizlere iletebilirsiniz. Seçimlerde gösterdiğiniz gayretlerden çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir