Gamze derede boğularak can verdi

0 Paylaşımlar

Of’un Cumapazarı Mahallesi’nde bugün öğlen saatlerinde meydana gelen olayda dereye düşen kız çocuğu (14) boğularak can verdi.

Edinilen bilgilere göre ailesiyle birlikte fındıklık bahçesine giden 14 yaşındaki Gamze Terzi, ailesi arazi temizliği yaptığı esnada kardeşi ile birlikte dere kenarında oyun oynuyordu.

Bir anda dengesini kaybeden Gamze, yaklaşık 1 metre derinliğindeki suya düştü. Kardeşinin bağırması üzerine olay yerine koşan ailesi, Gamze’yi sudan çıkardı ancak Gamze’nin hayatını kaybettiğini fark ettiler. Boyunu dahi aşmayan suda korkarak boğulduğu sanılıyor

Of Cumhuriyet Savcılığı tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından 14 yaşındaki Gamze Terzi’nin kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna sevk edildi ve adli tıp sonrası cumapazarı beldesine götürüldü.

Of Solaklı Fen Lisesi 2.sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen Gamze Terzi’nin 3’ü erkek, 2’si de kız olmak üzere beş kardeşi olduğu öğrenildi. Ayrıca Gamze ilçemiz esnaflarından Tarık Düzenli nin elinin yeğeni olduğu öğrenildi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir