Cumhurbaşkanı Gül Of’ta

0 Paylaşımlar
Rize ve Artvin illerini ziyaret etmek üzere bölgemize gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Of’ta vatandaşları selamladı.
Milletvekillerini, Bakanları ve Başbakanları sıklıkla ağırlayan Of, uzun bir aradan sonra bu kez Cumhurbaşkanı ağırladı.
Saat 11.00 sularında Trabzon Havalimanına inen Cumhurbaşkanı Gül, saat 11.30 sularında Of’taydı. Kaymakamlık önünde kendisini karşılayan kalabalığı selamlayan Gül, kendini karşılamaya gelen protokol üyeleri ile tek tek tokalaştı.
Bakan Hayati Yazıcı, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile birlikte Of’a gelen Gül’ü Of Kaymakamı Eren Arslan, Çaykara Kaymakamı Musa Üçgül, Dernekpazarı Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Belde Belediye Başkanları, Sivil Toplum Temsilcileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu karşıladı.
Cumhurbaşkanı Gül’ü karşılayanlar arasında Ak Parti Trabzon Eski Milletvekili Kemalettin Göktaş da vardı.
Rize ve Artvin il programları için bölgeye gelen Gül’ün Trabzon’da ve diğer ilçelerinin hiçbirinde mola vermedi. Gül ile dostluğu bilinen Göktaş’ın isteği ile Cumhurbaşkanının Of halkını selamladığı öğrenildi.
of ajans
0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir