Cumapazarı’nda sular durulmuyor

0 Paylaşımlar

Trabzon ilimizin Büyükşehir olması nedeniyle kapanan Cumapazarı belediyesi 30 marttan itibaren Of’un Cumapazarı Mahallesi olacak. Bu duruma birlik beraberlik içerisinde girmeyi arzulayan Belde halkı yemekli toplantıda Cumapazar Okulunda biraraya geldi.

Toplantıyı Cumapazarılı Of Belediye başkanı Murat Saral yönetti.Toplantı Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral’ın konuşması ile başladı.Muhtar adaylıkları konusunda tek adayla seçime gidilmesi için belde halkı görüş bildirerek  istişare yapıldı. Ancak istişare sonunda üç aday seçime girmeye karar verdiler. Şu an itibari ile Renk Mahallesinden ve Belediye eski yazı işleri müdürü Celal Koç, Serindere Mahallesi Muhtarı Niyazi Altunsoy ve Renk Mahallesi Muhtarı Hüseyin Saral’ın adaylıklarını açıklayarak yapacakları icraatlar ile ilgili konuşma yaptılar.Konuşmalar sonrası üç aday ile seçime girme kararı alındı.Toplantı sonunda Of Belediye Başkanı Murat Saral yaptığı konuşmada,” her üç muhtar adayı arkadaşıma başarılar diliyorum.30 Martta yapılacak yerel seçimlerin beldemize,ilçemize,ilimize ve tüm ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.”

Daha önce Belde Halkı; Murat Saral’ın aday gösterilmemesinin ardından tepkilerini dile getirirken,  ardından Belediye meclisinde ön sıralarda adaylarının olmamasına tepkilerini artarak dillendirdikleri toplantılar düzenlemişlerdi.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir