Coşkun Ailesinin Acı Günü-Son Yolculuğuna Uğurlandı

0 Paylaşımlar

Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Coşkun’un annesi ve İl Genel Meclisi eski Üyesi Yüksel Coşkun’un annesi Nuriye Coşkun vefat etmiştir. Vefat eden Teyzemizin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin.

*Cenaze namazı yarın öğlen namazına müteakip Dernekpazarı Yenice Mahallesinde kılınacaktır.

Coşkun ailesine Allah’tan sabırlar diliyoruz..

Fahri Çoskun'un fotoğrafı.
Son Yolculuğuna uğurlandı

Dernekpazarı İlçesi Yence Mahallesi’nden Embiya Coşkun’un eşi Nuriye Coşkun kalabalık bir cemaatin duaları ile son yolculuğuna uğurlandı.
Nuriye ablamızın hiçbir rahatsızlığı yoktu. 16 Nisan Perşembe günü Güzel havayı da görünce kendini bahçeye attı. Gün boyu çalıştı. Eve geldiğinde de mezarların üstündeki otları temizlemeden içeri girmedi. Gece saat 23.00 e kadar aile boyu sohbet ettiler.
Sabah namazına kalkan Embiya amcamız eşini de bağırdığına cevap alamayınca yaklaşıp uyandırmak istedi. Oysa Nuriye Hanım bir daha uyanmamak üzere gecenin bir vaktinde ölüm uykusuna dalmıştı.
Bugün(18 Nisan 2015) öğlen namazına müteakip Yenice Mahallesi’nde komşusu RTE Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Pröf. Süleyman Mollaibrahimoğlu tarafından kıldırılan cenaze namazından sonra aile mezarlığında toprağa verildi. Merhumeye Allah’dan rahmet, kederli ailesine de hayırlı sabırlar dileriz.

Fahri Düzenli

https://www.facebook.com/ibrahimkanli32/videos/695615443894218/?pnref=story

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Coşkun Ailesinin Acı Günü-Son Yolculuğuna Uğurlandı” için bir yorum

  • 17 Nisan 2015 tarihinde, saat 22:09
    Permalink

    başsağlığı dilerim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir