Coşkun Ailesinin Acı Günü

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı İlçesi Yenice Mahallesinden  Hasan ve Fahri Coşkun ‘un 94 yaşındaki  babası Enbiya Coşkun İstanbul da vefat etti. Yazları memlekette,  kışında İstanbul ‘daki çocuklarının yanında geçiren  Enbiya Coşkun bu yılda İstanbul’daki oğlu Hasan  Coşkun’un yanında iken rahatsızlandı. Hastaneye kaldırıldı. Hastanede yattığı bir aylık süre dışında kendi hizmetini görebilecek kadar sağlıklıydı..

     Yaşlılığın verdiği  organ yetersizliği sonucu vefat eden Enbiya amcamız  dün (03.12.2018) İstanbul Güngören de kılınan cenaze namazından sonra toprağa verilmek üzere memleketine getirildi. Bugün öğlen namazına müteakip  yurt dışından ve yurdun farklı yerlerinden, cenazeye iştirak eden yoğun cemaat camiye sığmayıp cami dışında kıldığı öğlen namazı sonrası İlçe müftümüz Mülayım Bayındır’ın   Yenice Mahallesinde kıldırdığı cenaze namazından  sonra aile mezarlığına defnedilerek kendisine son  görev yerine getirildi.
Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı  Fahri Çoşkun’u; Ak Parti İl başkanı Haydar Revi ve çok sayıda yönetim kurulu üyesinin yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ve Araştırmacı Yazar Sadık Albayrak  yalnız bırakmadı.

Merhuma rahmet, ailesi ve sevenlerine de sabırlar dileriz.

 

Taziye için : 

Fahri Coşkun   :   oğlu : 0532 517 2994

Hasan Coşkun   : oğlu:  0553 123 6161 

 

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir