‘Amacım Sadece Hizmet’!

0 Paylaşımlar

2014 Mart yerel seçimlerine doğru meydanlar ısınıyor. Dernekpazarı CHP Belediye Başkan adayı İbrahim Akbulut Muhtarlarla bir araya geldi. Dernekpazarı Gazetesine yaptığı açıklamada; AMACIM SADECE İLÇEME HİZMET OLACAKTIR. Benim kadar memleketine yerleşen yatırım yapan birisi daha yoktur. 35 sene gurbette kaldım, Avrupada yaşadım ve tecrübelerim var. Bu tecrübeleri ilçeme hizmet olarak sunma niyetim var.Benim her şeyim var hiç bir şeye ihtiyacım yok ama  bu yola çıktım ve desteğinize ihtiyacım var.  Malesef Ciddi anlamda yapılan hiç bir iş yok. İlçemize basit denilecek hizmetler bile yapılmadı.  Eğer beni seçerseniz şunları vaadediyorum

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

‘Amacım Sadece Hizmet’!” için 2 yorum

 • 22 Aralık 2013 tarihinde, saat 12:33
  Permalink

  Sy. Hocam dağıttığınız el ilanlarınızla kesin ve bence de resmen Chp Başkan adayı oldunuz . önce hayırlı olmasını ve başarılı olmanızı temenni ederim .Hocam malesef sizlerin belediye başkanlığı adaylığınızı takdir edebilecek ve sizin hizmet aşkınızı anlayabilecek yetenekten yoksun dernekpazarlı halkını görüyorum . yinede başarılar dilerim . (AÖŞ)

  Yanıtla
 • 26 Aralık 2013 tarihinde, saat 01:30
  Permalink

  9 ve 10. maddeler neden aynı ?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir