Çeyrek Finalde heyecanlı maçlar yaşandı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarım 2013 Futbol Turnuvasında çeyrek final müsabakaları Cumartesi günü dört karşılaşmayla devam etti.

Maçlara yoğun taraftar ilgisi gözlenirken,sahada ise kıyasıya çekişmeler yaşandı.

Saat 14-00 deki ilk karşılaşmada  Solaklı İle Günebakan karşılaştı. İlk yarı 2-0 üstünlük sağlayan Solaklı maça hızlı başlamıştı. ikinci yarıda maçta tansiyon yükseldi bazı tatsız olaylar yaşandı. Kırmızı kartla bir eksiğe düşen Solaklı;  Günebakan’ın baskılı oyununa yenik düştü. Maç 4-3 Günebakan’ın üstünlüğüyle sonuçlandı.

Günün ikinci maçında Turnuvanın iki as takımlarından Kondu ve Gülen spor saat 15-15  te karşılaştı.  Son dakikalara kadar ortada giden maçta Gülen Köyü farkı iki yaparak maçı 6-4 kazanmayı başardı.

Günün üçüncü müsabakasında saat 16-15 te Anadolu Gençlik Atletik Gençlik karşılaştı. Özde kardeş olduğu bilinen takımlardan biri olan Anadolu Gençlik ikinci yarıda Turnuvanın favori takımlarından Atletik Gençliğe daha fazla direnemeyerek maçı 10-2 kaybetti.

Turnuvanın iki önemli takımlarından Büyük Gençlik ve Holospor 17-25 te karşılaştı. İki takımda ara transferde süper oyuncuları renklerine bağlamıştı.. Futbol ziyafetini yaşandığı bu karşılaşma en çok merak edilen maçların başında geliyordu. İlk yarıda ilk gol BGS’den geldi. BGS kalecisi yoğun stresten olsa gerek, hatalı bir gol yemesi maçta dengeleri değiştirdi. Daha sonra  Holo spor’un baskılı oyununa daha fazla direnemeyen BGS turnuvaya veda eden takımlardan oldu. Maç 7-3 Holo spor’un üstünlüğüyle sonlandı. Yarı final müsabakaları 2 eylül Pazartesi, Final ise 4 Eylül Çarşamba günü yapılacak.

 

[matches league_id=4 mode=]

Yarı Final Müsabakaları

[matches league_id=5 mode=]

[standings league_id=5 template=compact logo=true]

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir